Čištění a úklid

Čištění koberců je lepší nechat na profesionálech, pokud si je nechcete poničit. Tepování Brno

Koberce čištění

čím vyčistit koberecS kamarádkou jsme před třemi lety rozjížděly firmu, ale protože jsme zpočátku neměly úplně největší kapitál, tak jsme hodně pracovaly s domu. Po čase se nám začínalo dařit a teď už jsme měly dost peněz na to, abychom mohly mít vlastní prostor. Tak jsme si jeden vyhlídly a pustily se do práce. Prostor byl skvělý a v centru města, ale koberce potřebovaly nutně vyčistit. Bylo vidět, že předchozí obyvatelé prostoru se o ně moc dobře nestarali. Líbil se nám jejich vzor, takže jsme nechtěly kupovat nové. Ale v tomto stavu jsme je také nemohly nechat. Tak jsme si řekly, že si na to najmeme nějakou úklidovou firmu.

Ale se žádnou úklidovou firmou jsem neměla doposud zkušenosti a kamarádka taky ne. Takže jsem začala hledat na internetu a projížděla jsem nějaké stránky s recenzemi a diskuzemi. Po prozkoumání několika firem jsem se rozhodla pro  Koberce čištění. Měla totiž opravdu nejlepší reference ze všech firem, které jsem na internetu našla. A kamarádka neměla nic proti. A odvedli skutečně vynikající práci, ve kterou jsme ani nedoufaly. Koberce totiž byly opravdu perfektně čisté a vypadaly prakticky jako nové.  Koberce čistili velkým kotoučovým strojem, kterým koberce kartáčovali. K čištění dále použili speciální chemii, která byt krásně provoněla.  A musím se zmínit i o jejich zaměstnancích.

Jsou…

čištění čalouněníJsou opravdu moc milí a ochotní, pracovalo se mi s nimi opravdu dobře. Je s nimi výborná domluva, na vše odpovídají a reagují velice rychle. Nabídli mi termín do týdne a hned druhý den, co jsem jim volala, jsem měla v mailu návrh zakázky. A další velkou výhodou je, že tato úklidová firma nabízí hned několik služeb, takže pokud člověk potřebuje například umýt okna, vyčistit, koberce nebo podlahy, nemusí na to zbytečně a zdlouhavě hledat pokaždé někoho jiného a máte to vše hezky při jednom a ještě k tomu se zárukou kvality. Proto už se někdy dopředu úklidu neděsím, začala jsem jejich služby využívat i u sebe doma – drobné práce mi zaberou chvíli a ten zbytek za mě udělají zaměstnanci z A SERVIS LIPKA, s.r.o. a to pro mě za velmi příznivou cenu.

S tou dobrou cenou by se mnou možná někdo nesouhlasil – je pravda, že nejsou nejlevnější, ale na druhou stranu odvádí vynikající práci a koberce vydrží čisté opravdu dlouho, takže se to z mého hlediska vyplatí i finančně, když vezmu, jak dlouho koberce vydržely čisté. Služby nabízí po území celé České republiky, nabízí je nejen domácnostem, ale i firmám, takže jak vidíte, jsou dostupní skutečně pro všechny. A já jsem s nimi nadmíru spokojená. Takže pokud poptáváte čištění koberců, tohle je ta nejlepší firma, které můžete zavolat.

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top