Bydlení

Garážová brána od dlhoročného dodávateľa, ktorá splní vaše očakávania!

garazove brany

Túžite po garáži s kvalitnou garážovou bránou, ktorá nádherne oživí exteriér vášho domu? Nielen, že takáto brána dokáže vaše auto ochrániť pred „neželanou návštevou“, ale taktiež pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Ak chystáte výstavbu, prípadne rekonštrukciu rodinného domu, nezabudnite aj na takúto „maličkosť“ akou je garážová brána.

Siahnite po kvalitnej garážovej bráne!

Pochopiteľne, že v dnešnej dobe nájdeme v predajniach či na internete množstvo rôznych garážových brán, ktoré sa od seba odlišujú nielen vzhľadom, ktorý nám pochopiteľne padne ako prvý do oka, ale predovšetkým funkčnými vlastnosťami, bezpečnostnými prvkami či spôsobom otvárania.

Základným bezpečnostným prvkom, ktorým disponujú moderné garážové brány, je pádová brzda, ktorá sa aktivuje v prípade pretrhnutia lanka. Okrem toho môžu mať brány pružiny, ktoré slúžia na jednoduchšiu manipuláciu, a teda bezproblémový chod. Tie vám pomôžu ovládať bránu ručne, a to i napriek jej vysokej hmotnosti. Počuli ste už o infrazávorách? Tie sa zastavia v okamihu, keď by popri bráne prechádzalo dieťa či domáce zviera, čo už rozhodne stojí za to, nemyslíte?

Ušetrite čas i energiu

Väčšinu garážových brán môžeme ovládať ručne, no len niektoré z nich diaľkovým ovládaním. Ak chcete ušetriť čas, uľahčiť si prevádzku brány, a teda nevykladať energiu strávenú vstávaním z auta, siahnite po diaľkovom ovládaní s elektronickým pohonom, ktorý sa môže pochváliť kvalitným motorom, trebárs nemeckej výroby! Uvidíte, že si tento spôsob otvárania a zatvárania garáže okamžite zamilujete, a to najmä vtedy, ak máte nabitý deň, kedy potrebujete auto vyparkovať, resp. zaparkovať aj štyrikrát denne!

Nechajte si poradiť!

Ak si predsa len neviete dať rady, neváhajte a nechajte si poradiť od skúsených odborníkov spoločnosti Baneko, ktorí vám na základe vašej žiadosti a špecifikácie pomôžu vybrať garážovú bránu podľa vašich predstáv! Odborné poradenstvo je v cene projektu, tak smelo do toho!

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top