Čištění a úklid

Hrozí vám návštěva sprejerů? S antigraffitovým nátěrem neotálejte

Graffiti, odstraňování Brno

jak odstranit graffiti čím odstranit graffitiPo přestěhování do našeho nového domu jsme se cítili velmi zvláštně a nejistě. V našem okolí bylo dost domů a vypadalo to, že sousedé tady udržují velice přátelské vztahy, ale my jsme se k nim nedokázali připojit. Změnilo se to ve chvíli, kdy v bouři spadl strom a zatarasil společnou cestu. Všichni sousedé se okamžitě zmobilizovali a společně s námi se pustili do odstraňování překážky z cesty. Při této práci jsme měli konečně možnost se s ostatními poznat a spřátelit. Domluvili jsme se dokonce na společném grilování u nás na zahradě.

Grilování proběhlo skvěle, myslím, že jsme v tu chvíli byli definitivně přijati mezi sousedy. Ten večer jsme se dozvěděli taky spoustu užitečných informací o sousedství, jak to tam chodí, na co si dát pozor a tak podobně. Překvapivá byla informace, že v naší oblasti často řádí sprejeři. Objevují se prý několikrát do roka. Ze začátku s nimi byl velký problém, ale místní už přišli na způsob, jak jim vzdorovat.

Dostali jsme…

přípravky na odstranění graffitiochrana před graffitiDostali jsme rady a tipy, jak předejít devastujícím účinkům graffiti. Byla nám doporučena firma Graffiti, odstraňování Brno, která se sice zabývá odstraňováním graffiti, ale nejlepší je rovnou využít jejich antigraffitový nátěr na omítku domu, se kterým případnému graffiti budete čelit mnohem snáze.

Zdálo se nám bláznivé utrácet za nějaký nátěr, když jsme nikdy s graffiti neměli zkušenost, a protože celé okolí bylo čisté, dalo se jen stěží uvěřit, že tady sprejeři kdy byli. Ale sousedé působili velice důvěryhodně, a protože to vypadalo, že jim jde skutečně o naše dobro. Nechali jsme si tedy ochranný nátěr nakonec nanést. K našemu překvapení jsme měli za pár týdnů možnost nátěr i otestovat. Protože sprejeři totiž opravdu přišli a posprejovali nám zeď domu.

Protože ale všichni včetně nás měli nátěry od A SERVIS LIPKA, s.r.o. náprava byla zjednána velice rychle. Bylo dobře, že jsme sousedy poslechli.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top