Čištění a úklid

Graffiti na zídce jsme netolerovali a rychle jednali

Graffiti, odstraňování Praha

jak odstranit graffitičím odstranit graffitiKrásná betonová zídka, která chrání náš dům a zahradu před zvědavými pohledy z okolí, je pro nás takový bezpečný val. Díky němu nemám obavy vypustit psa ven bez dozoru nebo třeba nechat děti, ať si na zahradě spokojeně řádí. Vím, že se jim nic nestane. Nikam neutečou a navíc nikdo se k nim přes zamčenou bránu nedostane. Ohlídat ale zídku samotnou, to už je ale mnohem větší problém. S tím jsme si dlouho nevěděli rady. Ničili nám ji opakovaně kolemjdoucí vandalové a sprejeři. – Graffiti, odstraňování Praha

Pro sprejery se naše zídka stala velice oblíbeným místem. Téměř po celém jejím obvodu jsme měli nasprejované obrazce a nápisy, zářilo to různými barvami. Vypadalo to strašně. Návštěvy, které u nás byly poprvé, si myslely, že si spletly adresu. Podle vzhledu zídky to vypadalo, jako kdyby měli vstoupit do domu drogového dealera.

Už i kvůli…

ochrana před graffitiUž i kvůli tomu, aby si naše děti nemyslely, že takové věci můžou někomu procházet a nám nezbývá než se s tím smířit, jsme se pustili do boje za čistou zídku. Ideálním spojencem v takové chvíli byla firma Graffiti, odstraňování Praha. Graffiti po celé délce zdi výborně odstranila. My jsme si ale museli omítku zdi opravit, protože ji graffiti přece jenom poněkud narušilo. Ale ihned poté jsme si nechali nanést antigraffitový nátěr, který nám byl doporučen. Další útoky sprejerů jsme už totiž opravdu nehodlali tolerovat.AGO na všechny povrchy

Antigraffitový nátěr nám zajistil opravdu perfektní ochranu zídky našeho domu. Každé nasprejované graffiti šlo z nátěru odstranit velice rychle. Omítka zídky nebyla tentokráte vůbec narušena. Nátěr ji zcela ochránil. A SERVIS LIPKA, s.r.o. závěrem ještě posílil vrstvu ochranného nátěru. Takže i pro příště jsme chráněni.

Dětem jsme tak ukázali, že každý problém se dá řešit, pokud se řešení snažíte najít. A sprejeři snad taky pochopili, že u nás jejich graffiti dlouho nevydrží, takže nemá cenu k nám na zídku cokoli sprejovat.

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top