Čištění a úklid

Po aplikaci Anti graffiti nátěru nátěru od „Odstraňování Praha“ není čištění graffiti žádný problém

Graffiti odstranění

Dlouho jsem se odhodlával ke koupi domu, ale konečně mi schválili hypotéku. Jedná se o takovou tu krásnou prvorepublikovou vilku. O tom, že v takovém domě budu bydlet jsem snil celý život.

Protože jsem…

Protože jsem chtěl a vlastně pořád chci, aby můj domov snů byl ve skvělém stavu dbal jsem na všechno, i na takové věci, které by se někomu mohly zdát zbytečné a nebo by ho ani nenapadly. Protože vím, v jakém městě bydlím a vidím domy kolem, rozhodl jsem se opatřit fasádu domu antigraffitovým nátěrem. Od známého jsem dostal doporučení na firmu Graffiti odstranění, která nejenom, že se stará o odstranění už vzniklého graffiti na fasádách domů a různých jiných místech, ale také se zabývá prevencí. Proti agresivnímu vandalismu sprejerů a tagerů vytvořila firma A SERVIS LIPKA s.r.o., antigraffitový program, který důsledně a spolehlivě bojuje proti tomuto protiprávnímu jednání.

graffiti na zdijak na graffitikouzelné graffiti

Jak mě informoval…

Jak mě informoval známý a já si později ověřil na internetových stránkách firmy, jejich zaměstnanci využívají zkušeností, které získali za dlouhých dvacet let, kdy v tomto oboru působí. Jako prevenci firma používá takzvaný AGO nátěr, ten pomáhá při následném odstraňování nevzhledných malůvek, které jsou schopni sice odstranit i z neošetřených ploch, ale výsledek není zdaleka stoprocentní. Aplikace tohoto nátěru je tak jedinou skutečně účinnou ochranou proti sprejerům. Graffiti odstranění

tegy na zídkáchtegy na plotunátěrové hmoty

Pokud by můj…

Pokud by můj dům někdo posprejoval a já chtěl situaci řešit až poté, účinnost by se pohybovala od 60 do 90 % a výsledek by byl nejistý, v některých situacích je možné, po odstranění graffiti z těchto ploch zůstávají na některých místech nevzhledné stíny, které se ani při opakovaných pokusech nedaří odstranit. U fasád a strukturovaných omítek je prý také třeba počítat s tím, že při odstranění graffiti z těchto povrchů hrozí nebezpečí odstranění i barvy fasády. Graffiti odstranění

ilegální plochyagoantigraffiti ochrana Brno

Když jsem vzal do…

Bylo mi jasné, že preventivním opatřením domu AGO nátěrem musím v každém případě ušetřit hromadu peněz. Domluvil jsem se tedy se zaměstnanci A SERVISU, kdy přijedou a pustí se do práce. Pak už všechno běželo podle plánu. Firmu musím doporučit dál.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top