Čištění a úklid

Graffiti na fasádu luxusního kadeřnictví nepatří, my Vám ho navždy odstraníme

Graffiti odstranění

Často nám volají zoufalí klienti s tím, že mají posprejovanou fasádu u jejich podniku nebo domu a neví co s tím. Slzy v takovou chvíli přemůžou i kdejakého siláka. Někdy se setkáváme také s nedůvěrou, zákazníci nás sice povolají, ale v ohromný výsledek ani nedoufají. My jsme však v oboru odstraňování graffiti špička. Nejsou to jen plané řeči, ale dokazuje to za nás zájem o naši úklidovou firmu – Graffiti odstranění.

Odstraňování graffiti…

Odstraňování graffiti totiž provádíme kromě České republiky také na Slovensku a v Rakousku. Jsme také jediná firma, která zajišťuje komplexní servis na odstranění graffiti včetně prevence, kterou je naše vlastní vyvinutá technologie – speciální antigraffitový nátěr. Dále zákazníkům nabízíme servis odstranění z této ochrany fasády. Máme také programy stop sprejerství a stop sprejům. Naše firemní strategie se výrazně vymezuje proti neohleduplnému vandalismu, proto nabízíme také stržení a odstranění plakátů a nedovoleného výlepu.

metoda odstraněníchemické  odstraněníspreje na graffiti

Protože pocit…

Protože pocit, kdy přijdete k vašemu domovu nebo práci a veškerá píle, kterou jste do zkrášlení budovy dali je z ničeho nic zhatěna, je příšerný. A SERVIS LIPKA, s.r.o. se vám snaží od takovéto nepříjemnosti co nejrychleji pomoci, aby vás netrápila. V případě, že graffiti hyzdí místo vašeho podnikání, vám také tento prvek může výrazně přibrzdit tržby. Obavu o reputaci svého podniku měla například jedna z našich nedávných zákaznic. Před lety se osamostatnila a vybudovala si vlastní kadeřnický salon.

teggraffityžluté graffiti

Na zrealizování…

Na zrealizování snu si půjčila spoustu peněz, protože chtěla, aby byl salon co nejvíce luxusní. Vždy chtěla dělat vlastní střihy, nevázat se na požadavky konzervativních zaměstnavatelů, a moderně vzhlížející salon tento koncept přímo podporoval. V momentě, kdy zákaznice začala vydělávat pro sebe, protože splatila všechny dluhy, si idylku nestihla ani užívat nějaký čas. Protože jednou došla do práce a zůstala stát jako opařená, světlou fasádu kadeřnictví hyzdil ošklivý ale hlavně obrovský graffiti nápis.

Paní…

Paní samozřejmě pochopila, že to není čmouha od špíny, kterou by prostě setřela houbou s mýdlovou vodou, a tak se rovnou jala řešení. Ozvala se nám a po prvotní nejistotě, zda to zvládneme, jsme ji místo přesvědčování a sladkých řečiček rovnou ukázali perfektní výsledek. Po odstranění nevzhledného graffiti nápisu jsme zákaznici rovnou udělali zmíněný antigraffiti nátěr. Protože nejlepší obranou proti vandalům je prevence. Antigraffiti ochrana Vám zajistí následné odstranění graffiti se 100% výsledkem.

způsob odstraněnímodré graffititegy  na zdech

Protože…

Protože se jedná o speciální technologii, která spočívá ve speciálním nátěru, ten zamezí propuštění graffiti spreje a nápis jde pak snadno odstranit. My navíc vyznáváme strategii, že časné a rychlé odstranění graffiti je velmi důležité, protože z praxe jsme si ověřili, že pokud se graffiti rychle odstraňuje, vandalové brzy zjistí, že jejich podpis na domech dlouho nevydrží a jdou se zpravidla realizovat někam jinam. Funguje to tak, že pokud se objeví na fasádě graffiti, my vám ho okamžitě odstraníme, navíc v rámci našeho následného servisu vám znovu aplikujeme novou vrstvu antigraffiti nátěru, celý servis vám poskytneme zdarma.

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top