Čištění a úklid

Odstranění graffiti s firmou „Anti graffiti Brno“, je to snadné a rychlé

odstraňování graffiti Brno

Šlo o vizuální úpravy…

antigraffitová ochrana fasádNový majitel výrobní firmy, ve které pracuji už několik let, se snaží přicházet s pozitivními inovacemi. A dodat všem nový elán, aby se podnik posunul tím správným směrem. Změnami toho prošlo hodně. Dokonce i výrobní hala se dočkala změn nejen uvnitř ale i zvenčí. Šlo o vizuální úpravy, které by asi každého jiného majitele absolutně nezajímaly. Ale ten současný chtěl, ať dobře reprezentujeme i v případě, že nás navštíví klienti. Odstraňování graffiti Brno.

Odstraňování graffiti Brno…

Proto se pustil mimo jiné také do odstranění graffiti. A vyhlásil válku sprejerům, kteří si posledních pár let zvykli beztrestně na budovu sprejovat. Opravil a na několika místech posílil plot, aby se k nám sprejeři jen tak nedostali, ale tohle zrovna dvakrát nezabralo. Sprejeři se od té doby do areálu několikrát dostali. Těžko říct, jak se jim to podařilo, jestli mají někoho uvnitř, nebo sami jsou těmi, kteří jsou „uvnitř“. Náš nový majitel se ale nenechal tak snadno odradit, proto v tažení proti sprejerům pokračoval dál. Najal firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstraňování graffiti Brno, která už v první fázi odstraňovala graffiti ze stěn. Tentokrát měla za úkol postarat se o to, aby se graffiti na stěnách už neudrželo. A SERVIS na to nasadil antigraffitový nátěr. Ten byl nanesen na všechny dostupné stěny, kterým reálně hrozilo posprejování. jak vyzrát nad sprejery

Antigraffitový program…

odstraňování graffiti v BrněPoté, co sprejeři fabriku znovu nasprejovali, jsem byl zvědavý, jestli nátěr opravdu zafunguje. Firma se okamžitě pustila do nápravy. Bylo vidět, že ochranný nátěr je velkou pomocí, protože odstraňování graffiti šlo velice rychle. A nedošlo absolutně k žádnému poškození omítky. Antigraffitový program byla jednoznačně dobrá volba, protože nám zajišťuje rychlé a spolehlivé odstranění graffiti. I finančně je to velice výhodné, jelikož je všechen následný servis zdarma.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top