Čištění a úklid

Myslíte při odstraňování graffiti i na prevenci? Měli byste!

odstraňování graffiti Praha

Máme na domě krásné obrázky…

antigraffiti ochrana fasádyDěti se umí radovat z nejrůznějších věcí, které by vás často ani nezaujaly. Když náš tříletý syn lupou zaujatě pozoroval hemžení mravenců, vrátil jsem se do dětských let. Společně s ním to všechno sledoval a užíval si to. Ale ve chvíli, kdy za námi s manželkou přiběhl ze zahrady a vzrušeně vykřikoval, že máme na domě krásné obrázky. Nedokázal jsem jeho přístup sdílet. Se zlým tušením jsme se vydali ven podívat se na zadní stranu domu. Odstraňování graffiti Praha.

Odstraňování graffiti Praha…

Na zdi opravdu byly nasprejované obrazce. Že by byly krásné, to se říct určitě nedalo. Nelíbily se nám ani trošku. Vysvětlili jsme synovi, o co se jedná. Řekli jsme mu, že to není nic dobrého, že nám tím chtěl jen někdo uškodit. Protože teď budeme mít hodně starostí s tím, jak tu barvu ze stěny odstranit. Náš malý chlapeček navrhoval, ať to umyjeme houbičkou, ale tak jednoduché to bohužel není. Syn se nás potom ještě zeptal, co uděláme, aby nám už domeček nikdo nepomaloval. V tu chvíli mi došlo, že se sprejeři můžou vrátit a zase budeme mít stejný problém. Občas vás takové tříleté škvrně překvapí bystrou otázkou. Abychom se vyhnuli takové možnosti, domluvili jsme se s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstraňování graffiti Praha na aplikaci antigraffitového nátěru, který stěnu před graffiti ochraňuje. jak se zbavit graffiti a tagů

Graffiti zvládli odstranit bleskově…

účinná prevence proti sprejerůmDoufali jsme, že nebudeme muset zjišťovat, jestli je nátěr účinný nebo ne. Ale neměli jsme jinou možnost, protože se k nám sprejeři zase vrátili. Radost nám to neudělalo, ale synáček se těšil, až pány z firmy uvidí při práci. Zklamalo ho, že to šlo tak rychle. Pracovníci A SERVISU zvládli graffiti odstranit bleskově. Nedošlo při tom k vůbec žádnému poškození omítky, jak se nám to stalo, když jsme graffiti z domu odstraňovali poprvé. Syn byl tedy zklamaný, ale my s manželkou jsme naprosto nadšení skvělou prací firmy.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top