Čištění a úklid

Pokud máte po malování špinavá okna, nemusíte se dřít s umýváním, „Výškové práce Brno“ Vám pomůžou

okna, ceník mytí

Jako úklidová firma máme široké pole působnosti. Čím dál častěji jsme však žádáni v naši službě mytí oken a výloh a jejich čištění a leštění. Tuto činnost provádí naše společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. v bytech, rodinných domech. Obchodech, velkých nákupních či společenských centrech, zdravotnických zařízeních či v kancelářích firem nebo v komerčních prostorech. Mytí oken realizujeme u všech typů oken. Výloh nebo prosklených ploch a to i v těžko přístupných místech a ve výškách. Profesionální tým odborných pracovníků vždy postupuje velmi ohleduplně k okolí a svým kvalitním přístupem vždy eliminuje jakoukoliv možnost poškození majetku klienta.

Samozřejmostí je, že tato vlastní špičková technologie je zaměřena nejen na běžné mytí, čištění a leštění oken. Výloh a prosklených prostor, ale i na hrubě a silně znečištěné skleněné plochy jako například po malířích. Řemeslnících či po generálních stavebních rekonstrukcích. Tuto informaci však zákazníci většinou neví, a i když mají takto silně zanesená okna, dřou se s tím sami. Navíc při nedostatku vybavení v domácnosti mohou okna poničit zejména poškrábáním. Chytřejší byly naši poslední zákazníci, kteří už nás znají a volají si nás do bytu. I kvůli dalším našim službám, například na vyčištění koberců a podlah. Malovali v obývacím pokoji, tato rodinka často mění výmalbu, mají veselý. Dovolenkově dekorovaný byt, ve kterém mají spoustu domácích zvířat. Ale barevné stěny je často omrzí, tak je tak jednou za půl roku vymění za jinou barvu. Okna, ceník mytí.

okna, mytí Brnomytí oken a prosklených fasádmytí oken za pomoci slaňovánímytí prosklených fasád a vestibulů

Teď přemalovávali žluté stěny…

Teď přemalovávali žluté stěny v obývacím pokoji na fialkovou barvu. Malování kvůli nečekané návštěvě museli uspíšit a proto opomenuli zakrýt igelity okna, poté jim došla návštěva a zašpiněná okna, která byla celá včetně rámů a parapetů nahozená fialovou barvou, nestihli za mokra umýt. Když barva uschla, dolů to nešlo a majitelé bytu nás raději rovnou zavolali, než by si skleněnou výplň ošklivě poškrábali. K zákazníkům jsme přijeli hned, jaký termín si sami zvolili, aby se mohli přes okna dívat, takto měli krajinku za okny flekatou. Náš zákrok pak vypadá následovně – pracovníci nejprve začnou pečlivým provedením čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedou leštění na sucho čistou bavlněnou plenou.

Jedná se ovlastní technologii, kterou si A SERVIS za více než dvacetiletou praxi sám vyvinul. Naši pracovníci nikdy nepoužívají lešticí přípravky. I když je to určitě fyzicky náročnější postup, bez leštidel se rozhodně více nadřou, ale výsledek stojí za to. Okna vyleštěná pouze na sucho zůstanou déle čistá.  Společnost má spolehlivě ověřeno, že při použití lešticích přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění. Samozřejmostí je pro nás umýt také rámy a parapety, a to nejen v případě, že na nich máte barvu od malování. V ceně jsme taky přijatelní, což si každý může ověřit na netu ve vyhledávání Okna, ceník mytí.

mytí oken ve výšcemytí oken a čištění markýz Brnoprofesionálové na mytí okenkvalitní mytí oken ve výškách

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top