Čištění a úklid

Dokonale umytá okna včetně rámů a parapetů nabízí jedině „ Výškové práce Brno“

mytí prosklených ploch

Nedávno naši odborníci z firmy Okna, mytí Brno přijeli k poněkud vtipnému případu, obdobné případy však řešíme často, proto je náš personál zvyklý na všechny možné problémy. Přijeli jsme k manželům, kteří si nás zavolali na mytí oken. Okna však byla celá zamazaná od barev, hlídali totiž vnoučka. Který nemá z domova pevně stanovené hranice, co se může a co ne. Proto mu zřejmě přišlo zábavné pomalovat kromě papíru také zeď, televizi a okna se záclonami. Když jsme přijeli na místo, tak už byly záclony vyhozené v koši. Televizi pán setřel speciálními ubrousky na elektroniku, takže ta se zachránila. A zeď hodlal po uschnutí přetřít několikrát barvou, která jim naštěstí ještě zbyla. Okna, mytí Brno.

Na okna jsme už naběhli my. Paní nám říkala, že se je zkoušela umýt sama, ale barva se všemožně patlala a nešlo to smýt. Vůbec si s tím neměla dělat starosti a rovnou nám zavolat. Jako úklidová firma se snažíme lidi naučit, že se s uklízením nemusí trápit, dneska je úplně normální si na úklid pozvat odborníky, kteří se v problematice vyznají, mají k tomu speciální techniku a osvědčenou chemii. Dneska si taky málokdo sám opraví třeba záchod, ale rovnou volá instalatéry. Jedná se prostě o novou dobu, kdy jsou všichni zaměstnaní a volný čas chtějí trávit příjemně, což je správné myšlení. Každopádně, abychom se vrátili k samotnému mytí oken, tak barvu na oknech manželů se nám podařilo umýt, nezbylo po ní ani památky. Postupovali jsme tak, že jsme nejprve začali pečlivým provedením čistým rozmývákem. A následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou.

mytí oken a prosklených fasádmytí oken ve výšcemytí oken za pomoci slaňovánímytí prosklených fasád a vestibulů

Po proschnutí skleněných ploch začalo leštění…

Po proschnutí skleněných ploch začalo leštění, a to na sucho čistou bavlněnou plenou. Díky obrovským dlouholetým zkušenostem jsme si vyvinuli vlastní kvalitní technologii, kterou jsme si pojmenovali jako trik suchého leštění. Naši pracovníci tedy nikdy nepoužívají lešticí přípravky, protože s jejich pomocí jdou okna sice vyleštit ale jen chvilkově, my chceme, aby vám krásný výsledek zůstal co nejdéle. Suché leštění je sice fyzicky náročnější postup, ale za dokonalý výsledek nám to stojí. Okna vyleštěná pouze na sucho zaručí, že zůstanou déle čistá.  Protože při použití lešticích přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění, které vystoupí a meteorologické vlivy to jen uspíší.

Chtěli bychom ještě zmínit, že pro nás je důležité, abychom vám poskytovali komplexní službu, tedy ne jen umytí skleněných ploch (které některé firmy považují za synonymum pro celá okna), my tedy rozhodně ne. Pro kvalitní provedení mytí oken je vždy důležité perfektně umýt celou plochu okna včetně jeho rámů a parapetů. A to děláme vždy, přestože si nás například zmíněný manželský pár zavolal kvůli zamazaným sklům od barev. Často jsou pak klienti mile překvapení, že okna celkově prokoukla po našem zásahu.

kvalitní mytí oken ve výškáchleštění oken na suchomytí oken Brno cenaprofesionálové na mytí oken

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top