Bydlení

Kvalitný dodávateľ pre automatické parkovacie závory

automaticke zavory

Kto z nás by sa počas života nestretol s parkovacími závorami, však? Môžeme ich vidieť predovšetkým v garážach obchodných centier, ale tiež pred nemocnicami, školami, či rôznymi premyslenými budovami. Jednoducho všade tam, kde je premávka počas celého dňa frekventovaná.

Dajte prednosť overenej kvalite, výborným funkčným vlastnostiam a vysokej životnosti automatyckých závor!

Parkovacie závory od spoločnosti Baneko sú mimoriadne jednoduché na ovládanie, a teda i programovanie riadiacej jednotky, čo môžeme považovať za jednu z najväčších predností. Sú mimoriadne rýchle pri otváraní i zatváraní, čo oceníte predovšetkým pri intenzívnej premávke. Môžete si vybrať buď ľavú alebo pravú verziu, čo už pochopiteľne závisí od vašich preferencií a požiadaviek. Vysoká životnosť, jednoduchá inštalácia, možnosť integrovaných fotobuniek vďaka novému systému, ktorý umožňuje výbornú integráciu zaisťujúcu estetiku a maximálnu funkčnosť sú ďalšie dôvody, prečo mnoho klientov, predovšetkým prevádzkarov firemných objektov, siaha po parkovacích závorách s možnosťou funkcie na batérie.

parkovacie-zavory

Automatické závory od profesionálov? Jednoznačne áno!

Spoločnosť Baneko s.r.o. ponúka prvotriedne automatické závory konštruované pre intenzívnu celoročnú prevádzku. Nachádzajú uplatnenie nielen v priemyselných, skladových a logistických areáloch, ale tiež na parkoviskách hotelov, bytových domov, nemocníc, škôl či obchodných centier. Prevedenie s dĺžkou ramena do 7 metrov, vysoká spoľahlivosť, ľahká inštalácia, ba dokonca nerezová verzia na požiadanie sú len niektoré z dôvodov, prečo sa oplatí vybrať si overeného dodávateľa s dlhoročnou pôsobnosťou na trhu! Nekompromisná kvalita, individuálny prístup ku každému klientovi, transparentné podmienky a sofistikované know-how sú len niektoré z predností, ktoré nás neustále posúvajú vpred! Potrebuje poradiť? Naši profesionálni zamestnanci vám nielen poradia, ale tiež pomôžu s výberom garážovej brány, parkovacích závor a zábran, na základe vašich požiadaviek! Tak čo poviete, aj vy dáte prednosť stabilnej spoločnosti, pre ktorú je kľúčom k úspechu jednoznačne spokojný zákazník?

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top