Čištění a úklid

Graffiti nestačí odstranit, chce to i nějakou prevenci!

odstraňování graffiti Praha

Velké štěstí v neštěstí…

chemické odstraňování graffiti PrahaMoje sestra měla velké štěstí v neštěstí. Právě ten večer, kdy se k ní do zahrady vloupal opilý pobuda, který začal všechno ničit. A sprejoval nápisy na stěnu, jsem u ní byl na návštěvě. Společně jsme tu situaci zvládli. Já jsem opilce zneškodnil a čekal s ním na zahradě, dokud nepřijela policie, kterou zavolala sestra. Opilce není až tak těžké zpacifikovat, ale nikdy nevíte, co se může stát, pořád může mít dost síly. Těžko by ho sestra dokázala sama zadržet. Odstraňování graffiti Praha.

Jenomže i přes to, že policie toho muže zadržela, nikdo se nestaral o škody, které napáchal. Museli jsme se o to postarat sami a doufat, že možná někdy později dostane sestra náhradu. Ale na to se nedalo spoléhat. Museli jsme se snažit sami. Věci, které byly poničené, jsem sestře pomohl opravit, pokud to bylo možné, ostatní bylo nutné vyměnit. Velkou nepříjemností bylo graffiti na stěně. Netušil jsem, že je tak těžké ho odstranit.

Aby byl její dům chráněný…

Slíbil jsem sestře, že se poohlédnu po nějaké spolehlivé firmě, která by jí s graffiti pomohla, a jel jsem domů. O pár dní později mi sestra volala. A prosila mě, jestli bych také mohl najít i nějaký spolehlivý způsob, jak to udělat, aby její dům byl chráněný před dalšími sprejerskými aktivitami. Ptal jsem se jí, proč něco takového chce, když toho sprejera zatkli. Vysvětlila mi, že se bavila s některými sousedy, kteří jí řekli, že sprejerů je v okolí dost. A že je dost velká pravděpodobnost, že se u ní zase nějaký objeví. rychlé odstraňování graffitijak se bránit útoku sprejerů

Odstraňování graffiti Praha…

Takže jsem změnil cíl hledání a našel jsem! Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstraňování graffiti Praha nejprve zlikvidovala graffiti a potom nanesla antigraffitový nátěr. Sestra už dokonce měla příležitost si firmu a její nátěr ozkoušet v praxi, když jí stěnu zase posprejovali. Všechno fungovalo, jak mělo, pěkně hladce. A SERVIS jednoznačně doporučujeme!

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top