Čištění a úklid

Koberec v Plzni je možné vyčistit tak, abyste nenarušili jeho vlákna

Čištění koberců ceník

strojové čištění a dezinfekceV naší firmě A SERVIS LIPKA realizujeme úklidové služby, mezi něž patří čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a odstraňování graffiti a plíseň. Naše služby poskytujeme za dostupné ceny a to na celém území České republiky, ale i na Slovensku, v Rakousku a v Německu. Čištění koberců ceník.

profesionální čištění koberců a čalounění

Díky tomu, že jsme schopni uplatnit se i na mezinárodním trhu si troufáme tvrdit, že odvádíme tu nejlepší možnou kvalitní práci. Co se týče čištění koberců, tak to realizujeme pomocí silného kotoučového stroje. Který je i zároveň velice šetrný, takže nemůže dojít poškození vašeho koberce.

Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou chemii do koberce tak dlouho, dokud nedojde k odstranění všech nečistot. A to samozřejmě i těch, které jsou usazené do hloubky vašeho koberce. Tato metoda je skutečně účinná, protože námi používaná kosmetika se spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie.

Kvalitně dezinfikuje a provoní…

Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní. Poté veškeré nečistoty vysajeme pomocí vysokotlakového třímotorového vysavače a pečlivě a do sucha odsajeme všechny již zmíněné nečistoty, které by neměli váš koberec zatěžovat.

Čištění koberců, hloubkové čištění koberců

Strojová metoda funguje stoprocentně a nemusíte se obávat, že by na vašich kobercích zůstaly po čištění jakékoli fleky. Tu bohužel způsobuje extrakční metoda čištění, kterou našim klientům rozhodně nedoporučujeme. Čištění koberců ceník.

Pomocí kotoučové metody…

Jedná se totiž o morkou metodu čištění, která není na čištění koberci vhod. Protože pouhé vstříknutí chemie do koberce a následné pouhé odsátí nemůže koberec kvalitně vyčistit. Tato varianta je sice levnější než strojová metoda, ale nikdy jí není možné dosáhnout takových výsledků jako strojová kotoučová metoda. Pomocí kotoučové metody můžete z koberce odstranit prakticky cokoli.

čištění koberců Plzeň

Pokud koberec už není za hranicí možné vyčistitelnosti, protože přece jenom jsou případy, kdy už nepomůže opravdu nic. Jednou z výhod kotoučové metody je i to, že nepoznáte, na kterém místě byl koberec čištění. Toho si byla vědoma i naše poslední klientka. Omylem si vyklopila na koberec čokoládovou zmrzlinu, po které zbyl viditelný flek. Snažila se to vyčistit sama, ale moc jí to nešlo. Nechtěla zase použít příliš hrubou sílu, protože se bála, že by obyčejnou houbičkou narušila strukturu koberce a bylo by viditelné, kde byl koberec čištěný. A to bylo rozumné, protože by to bylo na koberci opravdu vidět.

Pomocí speciální kosmetiky…

Naštěstí se s čištěním obrátila na nás. Pomocí speciální kosmetiky a kotoučového stroje jsme zmrzlinu vyčistili z koberce bez problému a nebylo na něm poznat, kde byl koberec čištění. Náš stroj je totiž velice účinný, ale zároveň i šetrný. Náš vysavač koberec poté z koberce vysaje veškeré nečistoty a tím i nadzvedne vlákna koberce, takže není poznat, kde byl čištěný. Díky Čištění koberců ceník byla naše klientka spokojená.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top