Čištění a úklid

Okna vám dokonale umyje a do detailu vyleští „Výškové práce Brno“

Okna, mytí Brno

Naši zaměstnanci jsou praví odborníci, myslíme, že jsou opravdu pýchou podniku, proto je rádi zmiňujeme. Jsme úklidová firma Okna, mytí Brno s polem působnosti poněkud širokým, to ale v žádném případě neznamená, že by náš personál nezvládal všechny různé úkony. Na jednotlivé služby (jedná se namátkou o čištění koberců a podlah, odstraňování graffiti nebo třeba mytí oken) jsou pracovníci speciálně proškolen. A jejich znalosti se stále prohlubují, protože věda jde kupředu a stále přináší nové metody a technologie a na pravidelných školeních si to naši pracovníci osvojují, aby mohli zákazníkům nabídnout vždy perfektní výsledek. Pro nás je také důležité, abychom vám poskytovali komplexní službu. Tedy dokonalé vyčištění ne jen polovičatý neuspokojivý výsledek. Okna, mytí Brno.

Vysvětlíme vám naši práci v oblasti mytí oken, kterou za chvíli popíšeme, jak v praxi fungují její kroky. Chtěli bychom ještě před tím ale upozornit, že naši práci vždy přizpůsobujeme konkrétním požadavkům a problémům toho daného klienta. Takže například u klientky, která si přála umýt okna, kde zůstaly stopy po obrázkách nakreslených barvami na sklo, a někde také zůstaly i zbytky barev, jsme nejprve museli skleněné části očistit od všech zbytků barev a pak teprve začít mýt. Takže naši pracovníci jsou vždy schopni vyhodnotit situaci a následně zvolit vhodný postup. Proto pokud byste měli nějaký speciální požadavek nebo přání, nebojte se s ním na naše zaměstnance obrátit. Jsou to jednak profesionálové, jak jsme zmiňovali v úvodu, ale navíc jsou všichni hrozně milí a vstřícní. Proto se vám nestane situace, kdy by vám pracovník řekl větu typu „nekecejte nám do toho, my víme nejlíp, co máme dělat“.

mytí oken a prosklených fasádmytí oken ve výšcemytí oken za pomoci slaňovánímytí prosklených fasád a vestibulů

Když se vrátíme k postupu mytí oken…

Když se vrátíme k postupu mytí oken, probíhá to následovně – technologie mytí oken spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem. A následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Poté naši pracovníci, až skleněná plocha proschne, provedou leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Díky obrovským dlouholetým zkušenostem jsme si vyvinuli vlastní kvalitní technologii, kterou jsme si pojmenovali jako trik suchého leštění. Naši pracovníci tedy nikdy nepoužívají leštící přípravky, protože s jejich pomocí jdou okna sice vyleštit ale jen chvilkově, my chceme, aby vám krásný výsledek zůstal co nejdéle. Suché leštění je sice fyzicky náročnější postup, ale za dokonalý výsledek nám to stojí.

Okna vyleštěná pouze na sucho zaručí, že zůstanou déle čistá. Společnost má spolehlivě ověřeno, že při použití leštících přípravků za mokra. Jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění. Proto to u konkurenčních firem, která se leštidel nevzdala, považujeme tak trochu za marketingový tah – zákazníkovi umyjí. A vyleští okna, ten vidí čistá průzračná okna, tak je nadšen a zaplatí. Ale za pár týdnů, někdy (pokud počasí není umoudřené) i dnů leštidlo vystoupí a dělá to škaredé mapy.

kvalitní mytí oken ve výškáchleštění oken na suchomytí oken Brno cenaprofesionálové na mytí oken

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top