Čištění a úklid

Sousedy si bohužel nevybíráme

vysoké skleněné plochy

Leckteré sousedy si zkrátka člověk nevybírá. A někteří dovedou být opravdu nemilí až život ztrpčující. Ostatně nás o tom přesvědčil náš nedávný zákazník. Ten bydlí přímo hned vedle takového člověka, kterému vadí snad úplně všechno. Asi nejvíce ze všeho mu však vadí klientův pes. Psi čuchají, děti všude možně pobíhají. Děti každý toleruje, protože to jsou právě děti, ale psi už zkrátka ne, hlavně, ať už si ty bestie dáte na vodítko. Je to smutné. Snad se časem budou lidé dívat jinou perspektivou na hodné, perfektně vycvičené psy a jinou na nevychované malé děti, které si však člověk nemůže dát na vodítko, i když by to některé zajisté potřebovaly. Ale zpět k našemu klientovi. Jeho soused nadává na jeho psa, který je právě vzorně vycvičený a všeobecně se mu tak asi celý svět má neustále něčím zavděčovat. Ale právě nedávno to už prý fakt přehnal, říká náš klient.

mytí oken a rolet profesionální mytí lesk oken

Začal zateplovat svůj dům a byl z toho…

Začal zateplovat svůj dům a byl z toho nejen děsný randál, ale také šílený humbuk a nepořádek všude kolem, kam se podíváte. Nejvíce to asi odnášel klientův dům. Hlavně jeho okna. Byla stále špinavější a špinavější, až přes ně nešlo skoro vidět. Tak souseda poprosil, zda by nešlo nepořádek ze zateplování eliminovat. Nešlo. Tak se klient se svou ženou pokusil okna vyčistit sám. Avšak to také nešlo. Pak už zbývá jen obrátit se na profesionály, a v té chvíli pán narazil na nás – firmu mytí oken Praha 1. Naše společnost se totiž zabývá profesionálním čištěním a mytím oken.

Mytí výškových budov Mytí prosklených balkonů profesionální mytí oken v Praze

Pro kvalitní umytí oken je vždycky důležité…

Pro kvalitní umytí oken je vždycky důležité perfektně umýt celou plochu okna, včetně jeho rámů a parapetů. Naše technologie mytí oken spočívá v pečlivém umytí speciálním rozmývákem. Poté následuje důkladné setření skleněné plochy okna pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy naši zkušení pracovníci vyleští okno na sucho pouze čistou bavlněnou plenou. Naše firma má spoustu zkušeností, a proto provádíme čištění technologii tzv. triku suchého leštění. Prioritou je pro nás kvalita úklidových služeb. To je důvod, proč naši pracovníci nikdy nepoužívají lešticí přípravky. mytí oken Praha 1 – mytí oken Praha 1

mytí oken Praha 1 naší profesionální firmou mytí oken ve firmách servisní mytí oken

Jedná se o fyzicky náročnější postup…

Jedná se o fyzicky náročnější postup, protože okna pracovníci vyleští pouze na sucho, ale tím je zaručeno, že okna zůstanou déle čistá. Naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. má již za léta praxe prověřeno, že při použití lešticích přípravků, jsou po krátkém čase vidět na oknech tahy po leštění. Při mytí skleněných ploch se proto nesmí stát, aby na oknech zůstaly zbytky starého leštidla. Jinak by se mohlo přihodit to, že i staré leštidlo po nějaké době, vlivem povětrnostních podmínek, vystoupí na povrch a tím pádem by pak byly viditelné nežádoucí stopy a mapy po leštění. Okna jsme nakonec vyčistili a byli jsme spokojení se svojí prací. Pán se svou ženou byli také spokojeni a říkají, že nás určitě všude doporučí.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top