Čištění a úklid

„Výškové práce Brno“ okna vyleští tak, že už nebudete chtít, aby to ještě někdy dělal někdo jiný

okna, mytí Brno

Krásný secesní dům…

mytí oken a čištění markýz BrnoMám moc ráda krásné historické budovy. Zbožňuji secesi a její architekturu. Moje láska k tomuto stylu mi ale způsobila jisté nesnáze. Když jsem se rozhodovala, jaké prostory zvolit pro svůj podnik. Mezi možnostmi byl i krásný secesní dům. Nic jiného už jsem neprohlížela a pravděpodobně trošku ukvapeně jsem se rozhodla pro tento dům. Nevýhody spojené s tímto výběrem jsem začala objevovat až posléze. Okna, mytí Brno.

Nebylo jich málo. Ale jednou z těch, které mi nejvíce vrtaly hlavou, byla nemožnost umýt okna. Lépe řečeno, nebylo to možné provést zevnitř budovy, ale muselo se na to jít výškově. Chtěla jsem to vyřešit sama. Nelíbilo se mi, že bych musela dávat nějaké firmě peníze za takovou práci. Byla jsem přesvědčena, že ji firma nezvládne dobře. Jenomže, ať už jsem přišla s jakýmkoli nápadem, nakonec vždycky ztroskotal.

Okna, mytí Brno…

Bylo to marné. Musela jsem to vzdát a obrátit se na profesionály. A tak se stalo, že jsem se poznala s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., okna, mytí Brno a jejími zaměstnanci. Nečekala jsem toho od nich mnoho, předpokládala jsem, že pracovníci svou práci odfláknou a já to budu platit se zaťatými zuby, ale hned napoprvé se ukázalo, jak moc jsem se pletla. Mycí četa byla neskutečná! Pracovala výborně a výsledek se mi moc líbil. profesionálové na mytí oken

mytí oken Brno cenaNejvíce ze všeho mě překvapilo, jak moc pozornosti bylo věnováno leštění. Původně jsem nepředpokládala, že by na nějaké leštění vůbec došlo. Ale pro A SERVIS je to třešnička na dortu. Mají svůj speciální trik leštění nasucho, díky kterému se jim okna lesknou tak, že si své zákazníky hravě udrží. Mě tímto způsobem taky přesvědčili o tom, že lepší firmu jsem si vybrat nemohla a že už s nikým jiným spolupracovat nechci.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top