Čištění a úklid

Díky firmě „Výškové práce Brno“ jsou naše okna čistá a lesklá ještě mnoho týdnů

krásně čistá okna v Brně

S firmou mytí oken Brno, už spolupracujeme dlouhodobě a to zejména kvůli tomu, že mají dlouholeté zkušenosti na poli úklidů a čištění. Patří k nejlepším na trhu nejen v České republice, ale i v zahraničí, jako je Německo a Rakousko a Slovensko. Jde o perfektně proškolené profesionály, tím jsme si jistí z několika důvodů. Zaprvé nabízí široké spektrum služeb spojených s úklidem. Například čištění koberců, podlah, odstraňování graffiti a prevenci proti nim nebo o odstraňování plísní. Také se specializují na mytí oken, výloh, zimních zahrad, prosklených lodžií, střešních oken, prosklených obalů budov a veškerých skleněných výplní.

mytí oken Brno nejkvalitnějším způsobem mytí oken a rolet velké prosklené plochy

Právě díky mytí oken jsme si jistí,…

Právě díky mytí oken jsme si jistí, že jejich práce je vždy kvalitně odvedená a to z toho důvodu, že s tím máme zkušenosti. Už několik let pozorujeme, jak se naše prosklené stěny v kině lesknou ještě několik týdnů po tom, co jejich pracovníci odejdou. Za ty roky nepozorujeme žádné zhoršení kvality. Zaměstnanců A SERVISU si ceníme taky proto, že jsou profesionální za každé situace. Jsou schopni práci provádět téměř v jakýchkoliv podmínkách, jsou totiž proškoleni na práci ve výškách. Se zaměstnanci A SERVISU jsme se domluvili tak, že budou mytí provádět vždy před otevírací dobou, což je brzo ráno. mytí oken Brno – mytí oken Brno

Mytí a čištění log Mytí a čištění billboardů bezchybné mytí a leštění

U nás v kině je totiž i kavárna a…

U nás v kině je totiž i kavárna a tak bylo důležité najít dobu, kdy nedojde k narušení provozu. Budova kina je typická právě tím, že je téměř celá prosklená a proto úklid vyžaduje mnoho času. Když ale zaměstnanci A SERVISU skončí je téměř k nepoznání. Opravdu vynikne celá její krása, je totiž postaveno ve funkcionalistickém stylu a dominuje parku v centru. Víme, že A SERVIS LIPKA, s.r.o. používá k čištění ty nejlepší značkové čisticí prostředky, ale na rozdíl od jiných firem pro kvalitní mytí používají takzvanou metodu suchého leštění. To znamená, že při mytí výloh a oken nejsou použity žádné leštící přípravky. Ty sice zdánlivě zaručují skleněným plochám dokonalý lesk, ale za nějaký čas se leštidla na vyčištěné skleněné ploše objeví a jsou zjevné tahy leštění, což se na tak velké ploše, jako je u nás v kině objeví docela snadno.

jakou firmu vzužít na mytí oken Brno mytí oken ve výšce mytí oken ve firmách

Zaměstnanci A SERVISU proto čistí okna…

Zaměstnanci A SERVISU proto čistí okna a výlohy rozmývákem a následně je stírají stěrkou s kvalitní gumou. Jakmile je prosklená plocha vyčištěna, nechají ji proschnout. Poté doleští suchou bavlněnou plenou. Tento způsob leštění má několik výhod, mezi ty nejdůležitější patří finanční úspora a dlouhotrvající efekt. Myslím, že se všichni shodneme na tom, že výsledek je vždy perfektní. A SERVISÁCI sklízí obdiv i kvůli tomu, že práce je to opravdu fyzicky náročná.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top