Čištění a úklid

Výškové mytí oken jde zvládnout velice dobře, „Výškové práce Pardubice“ to dokáže

profesionální pracovníci firmy na mytí okna

Potřebovala jsem rychle sehnat do své restaurace novou úklidovou firmu na mytí oken ve výškách. Ta předchozí práci nehorázně zanedbávala, okna nechávala špinavá a už si na to někteří hosté začínali stěžovat. Vzhledem k tomu, že si lidé oken v restauracích většinou nevšímají, tak už pro mě bylo alarmující, když si toho někdo povšiml, a dokonce nás na to upozornil. Nejhorší bylo, že to nebyl jeden člověk, ale bylo jich několik.

kvalitní čištění a leštění oken servisní mytí oken mytí oken a prosklených ploch

Potřebovala jsem hostům rychle ukázat, že…

Potřebovala jsem hostům rychle ukázat, že jsme schopni na jejich výzvy reagovat a především, že naše restaurace není špinavý pajzl a že na hygienu dbáme. Hledali jsme proto firmu, která bude pro nás mít volný co nejbližší termín. Ale samozřejmě pro mě bylo tentokrát důležité, aby firma byla kvalitní a zvládala svou práci dobře. Když se tedy objevil mytí oken Pardubice a nabízel mi termín, který mi vyhovoval, tak jsem si tuto firmu nejprve ještě prověřila na internetu. Našla jsem si nějaká hodnocení, komentáře a recenze. Vyznívaly všechny pozitivně, takže jsem neváhala a firmu objednala.

Mytí skleněných lodžií Mytí prosklených balkonů Mytí výškových budov

Pozorovala jsem je při práci, abych…

Pozorovala jsem je při práci, abych na vlastní oči viděla, jestli opravdu pracují tak, jak o sobě prohlašují a jak to o nich psali předchozí klienti. Byla jsem mile překvapena. Čekala jsem, že jim to nepůjde špatně, když měli na internetu takové hodnocení, ale ono jim to šlo přímo perfektně. Ve výšce se pohybovali sebevědomě a s jistotou. A jelikož měli očividně skvělé jištění, nemuseli se bát se do toho opravdu opřít a pořádně zabrat.

prosklené plochy a mytí střešní okna lesk oken

Leštění oken v jejich podání bylo…

Leštění oken v jejich podání bylo nadstandardní. Očividně bylo fyzicky docela náročné, ale ten výsledek, to se jen tak nevidí. Firma, se kterou jsme dříve spolupracovali, se mohla jít ve srovnání s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. zahrabat, a to si za to řekla stejnou cenu! Neuvěřitelné, na co je člověk schopný naletět… mytí oken Pardubice – mytí oken Pardubice

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top