Čištění a úklid

Mytí střešních světlíků zvládla firma „Výškové práce Hradec Králové“ skvěle

mytí oken Hradec Králové

Babička v posledních letech žila sama v rodinném domku. Cítila se tam osaměle a nezvládala se už o všechno starat. Často jsem jí jezdil pomáhat, a když jsme s přítelkyní hledali společné bydlení, nabídla nám babička, ať si vezmeme horní patro, ve kterém stejně nikdo už dlouho nebydlí. Nebyl to špatný nápad, s přítelkyní se nám představa bydlení na baráčku zamlouvala. Jen jsme v něm potřebovali udělat nějaké úpravy, aby se nám tam dobře bydlelo.

Dokonalé mytí okenGenerální mytí okenmytí prosklených ploch

Rekonstrukce zahrnovala…

Rekonstrukce zahrnovala i pár razantnějších změn. Chtěli jsme naše patro trošku více prosvětlit, a proto jsme si nechali udělat pár střešních světlíků. Ze začátku to byl nezvyk, ale postupně jsme si na ně zvykli a líbilo se nám, jak světlý teď byt je. Jenomže jsme si vůbec neuvědomili, že teď bude hodně nesnadné je umýt. Na střechu jsem se kvůli tomu neodvážil a světlíky přestaly postupně plnit svou prosvětlovací funkci, protože byly čím dál tím víc zanesené. mytí oken Hradec Králové

Profesionální mytí okenMetoda suchého leštěníRuční mytí oken

Přítelkyně pracuje…

Přítelkyně pracuje ve firmě, ve které se okna umývají výškově, proto ji napadlo, že bychom si takhle mohli nechat umýt i světlíky. Zjistila, že u nich práci vykonává mytí oken Hradec Králové, který jsme si také najali. Pracovníci firmy nenechávali nic náhodě a celou dobu práce na střeše nezapomínali na důkladné jištění.

Mytí prosklených ploch v domácnostiNanoimpregnace na nedostupná oknaPravidelné mytí oken

Mytí světlíků…

Mytí světlíků se věnovali pečlivě. Se značnou důkladností odstranili nečistoty a důkladně vyčištěné sklo za sucha leštili. Překvapovalo mě, že si počínají tak precizně. Nikdy jsem neviděl žádného chlapa, který by umýval skla s takovým zápalem. Jenomže tohle jsou profesionálové. Jsou za svou práci placeni, a tak ji dělají nejlépe, jak dovedou. A daří se jim to skvěle. Světlíky byly nádherně vyleštěné, a ještě dlouho potom vydržely čisté. mytí oken Hradec Králové A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top