Nezaradené

Skvrna od jahod nebo třešní? Pro „Čištění koberců Hradec Králové“ žádný problém

čištění koberců Plzeň

Tady to brzké léto mám ráda, dětí už se těší na prázdniny. Ve vzduchu je prostě léto, roste hrášek, jahody a třešně. Poslední dvě jmenované mám obvzdlášť ráda, protože z nich vyrábím zavařeniny a marmelády. Protože právě nastalo období třešní a jahod rozhodla jsem se vydat na samosběr a natrhat si svou část.

Dokonalé čištění kobercůProf. čištění kobercůDokoknalé strojové čištění

Všechno jsem připravila…

Všechno jsem připravila jako každý rok a musím říct, že si to povedlo. Chuťově byly marmeláda i zavařenina opravdu skvělé. Co jsem ale úplně nevychytala bylo, pozvat si domů malého vnuka. Ten totiž musel všechny moje výrobky ochutnat, tak ví, že neochutnávají jenom ústy. Asi už víte k čemu mířím. Náš Filda byl prostě celý od marmelády a nezapomněl to roznést po celém bytě. Z linolea v kuchyni šly naštěstí odstranit dobře. Z parket v předsíni už to bylo horší. Velké červené skvrny jsem sice drhla kartáčem a saponátem, ale co na plat.

Čištění koberce a čalouněníčištění koberce od mazlíčkůPachy z koberce vyčistí A SERVIS LIPKA

Rozhodla jsem se…

Rozhodla jsem se tedy povolat profesionální úklidovou a čistící firmu čištění koberců Hradec Králové, která se kromě čištění koberců zabývá také odstraňováním graffiti. Oslovil mě nejen jejich široký záměr činností, ale také to, že kromě České republiky působí i v zahraničí. Konkrétně v Rakousku, Německu a na Slovensku. Jsem toho názoru, že právě prací v zahraničí lze získat mnoho zkušeností, které se dají zúročit doma. Sama jsem byla velice zvědavá, normálně bývám k podobným firmám skeptická. A SERVIS LIPKA, s.r.o. však nepoužívá metodu extrakčního čištění. Ale novou technologii, která zahrnuje použití kotoučového stroje.

Čistý koberec a čalouněníSpokojený domovKoberec před a po

Když mi ten stroj donesli…

Když mi ten stroj donesli do obyváku zkoušela jsem si ho potěžkat a byl opravdu těžký. Pomocí tohoto monstra a díky jeho rotačním kartáčům. Co musím ocenit je výběr kobercové kosmetiky a čistících přípravků, nejenom, že kosmetika krásně voní, ale koberec se díky ní zbavil opravdu všech nečistot, a to nejenom skvrn od marmelády, ale také nečistot hluboko usazených v koberci, kterých jsem si předtím ani sama nebyla vědomá. Vlas koberce je teď krásně načechraný a na dotyk zase krásně jemný. S prací A SERVISU jsem velice spokojená, zavolala jsem si je, aby mě zbavili skvrn, ale oni z mého koberce udělali koberec prakticky nový! Úžasné je i to, že v koberci teď nejsou žádné bakterie, alergeny a roztoči, aspoň se na něm bude moc Filípek vklidu vyvalovat a hrát si na něm. Samozřejmě bez marmelády!

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top