Čištění a úklid

Sprejeři přijdou a často se zase vracejí

Odstraňování graffiti Brno

Je to relativně nedávno, kdy se mi ozvala kamarádka a prosila mě o pomoc nebo přinejmenším alespoň o radu. Restauraci, kterou vlastní, posprejovali nějací výtržníci a ona chtěla, abych jí pomohl vymyslet, jak se toho zbavit a ideálně to provést co nejlevněji.

Příčiny vzniku graffitiSpreje - graffiti BrnoOdstranění graffity z betonu

Kamarády na holičkách nenechávám…

Kamarády na holičkách nenechávám, takže jsem za ní samozřejmě přijel, abych se na to podíval a abychom něco vymysleli. Předem jsem si nastudoval informace z internetu a vyhledal firmy, které poskytují v takových situacích pomoc. Prohlédl jsem si jejich služby a vyzbrojený informacemi jsem se vydal za kamarádkou. Odstraňování graffiti Brno

Jak se zbavit graffiti BrnoGraffiti v brněnských ulicíchJak očistit fasádu od graffiti

Nejprve jsem ji upozornil…

Nejprve jsem ji upozornil, že tohle nemusí být nic ojedinělého a klidně se to může opakovat, pokud si už k ní sprejeři našli cestu. Takže v tom případě by ji asi moc levně nevyšlo, kdyby graffiti musela opakovaně na své náklady odstraňovat. Takové odstraňování je navíc dost složitý proces. Dochází k poškození omítky. Proto se náklady šplhají ještě výše kvůli výdajům za opravu omítky.

Graffity Brno - BystrcJak se zbavit graffity na fasáděVelké graffiti

Dále jsem vysvětloval…

Dále jsem vysvětloval, jaká existují preventivní opatření, a co z nich plyne. Po srovnání všech výhod a nevýhod se kamarádka rozhodla pro jediné smysluplné řešení – antigraffitový nátěr firmy Odstraňování graffiti Brno. Vstupní náklady sice nebyly nejnižší, ale bylo třeba to brát jako investici do budoucna, protože to, co člověk A SERVIS LIPKA, s.r.o. zaplatí za antigraffitový nátěr.

Nátěr také vyřešil problém toho, jak graffiti odstranit rychle a bez rizika poškození omítky. S touto firmou šlo všechno jako po másle, takový servis bych si dal taky líbit, jsem rád, že se o kamarádku takhle skvěle postarali. Odstraňování graffiti Brno

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top