Čištění a úklid

Antigraffitový nátěr zbavil naši babičku obav

Odstraňování graffiti Brno

V části města, ve které bydlí babička, začali vandalové přitvrzovat a dělat sousedům nejrůznější naschvály. Hodně populární začalo být sprejování. Šířilo se to jako lavina, jeden dům za druhým obdržel od sprejerů cejch. Graffiti označených domů začalo být spousta. Babiččini přátelé, se kterými se vídala, jí vyprávěli, jak problematické odstraňování graffiti je, kolik je to stálo peněz, času a sil. Ani se nedivím, že babička kvůli tomu špatně spala a byla ve stresu.

Problém s graffiti - jak je odstranitKapesné na spreje - STOPPosprejované zastávky v Brně

 

Už s námi skoro nemluvila…

Už s námi skoro nemluvila o ničem jiném, než o těch sprejerech v okolí a co si počne, až jí taky posprejují dům. Říkat jí něco o tom, že nemá cenu se zneklidňovat, dokud k něčemu takovému opravdu nedojde, nemělo vůbec cenu. A protože jsme si všichni přáli, abychom babičku udrželi v klidu a pohodě, složili jsme se a zaplatili nanesení antigraffitového nátěru firmou Odstraňování graffiti Brno.

Odborné odstranění graffityProfesionální renovace fasád - odstranění graffitiNebezpečí sprejerů - odstranění

Zaměstnanci firmy babičku ujistili…

Zaměstnanci firmy babičku ujistili, že se už s nátěrem nemá čeho bát. Řekli jí, že graffiti na stěnu sice nasprejovat půjde, ale z ochranného nátěru ho jednoduše odstraní a o finanční výdaje se nemusí bát, protože už je to předplacené v ceně prvního nátěru. Babička se bála, aby to dlouho netrvalo, a zaměstnanci ji uklidnili, že to bude maximálně na dva týdny. Stačí jenom, aby jim zavolala, jinak se tím nemusí vůbec zabývat. Myslím, že se babičce tenkrát docela ulevilo. Odstraňování graffiti Brno

Ago - účinná prevenceOdstranění graffiti pískováním - 100%Profesionální odstranění graffiti

Asi po měsíci…

Asi po měsíci opravdu došlo k tomu, z čeho měla babička dříve strach – sprejeři posprejovali i její dům. Ona ale hned zavolala A SERVIS LIPKA, s.r.o. a jeho zaměstnanci u ní byli dokonce do tří dnů. Šlo to jako po másle, graffiti odstranili, obnovili ochranný nátěr, popovídali si s babičkou a jeli zase jinam. Babička tvrdí, že ochranný nátěr byl ten nejlepší dárek, jaký jsme jí mohli dát.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top