Čištění a úklid

Graffiti i na stěně vašeho domu? Je to možné, sprejeři jsou všude!

Odstraňování graffiti Praha

Není to dávno, co jsme se pustili do rekonstrukce domu. Domeček, který stavěli prarodiče, už si žádal některé opravy. Chtěli jsme ho mít trošku v modernějším a upraveném hávu. Práce byly náročné a zdlouhavé, ale stálo to za to, podařilo se nám vytvořit něco, co nám každý záviděl.

Odstranění graffiti z cihlové zdi                    Antigraffiti ochrana

Bohužel závist s sebou často přináší i nevítanou reakci. Když jsme přitáhli domem pozornost, nemohli jsme se divit, že neušel pohledům vandalů z okolí. Už dříve byly v našem okolí problémy se sprejery. Asi do tří týdnů od skončení veškerých prací si nás jeden sprejer vybral, aby nám dům posvětil. Příšerné graffiti se hrdě vyjímalo na bílé stěně domu. Od manželky jsem tenkrát poprvé slyšel sprosté nadávky. Vyvedlo mě to z míry natolik, že už jsem se sám k nadávání nezmohl a docela rychle jsem vychladl. A to bylo dobře, protože jsem mohl rychle začít řešit, co s tím udělat.

Prevence přes sprejery                   Profesionální odstranění graffiti

Přemalování nepomohlo

Naším zachráncem se nakonec stala firma A Servis Lipka, s.r.o, Odstraňování graffiti Praha. Zaměstnanci firmy nám pomohli odstranit nasprejované znaky. Protože jsme je sami nejprve zkoušeli přemalovat a byli jsme neúspěšní. Pochopili jsme, že to nebude jen tak, a že je tady zapotřebí pečlivá a detailní práce odborníka, který se vyzná. Tato složitá a náročná práce byla naštěstí nakonec korunovaná úspěchem.

Odborné odstranění graffiti                  Prevence před sprejery a graffiti

Antigraffitová ochrana

Když jsme se dozvěděli, že existuje antigraffitová ochrana, ze které se graffiti odstraňuje raz dva a bez rizika poškození omítky, litovali jsme, že jsme ji už dávno neměli. Nechali jsme si ji tedy nanést alespoň teď. Dlouho to vypadalo, že se k nám sprejeři už nevrátí, a že jsme preventivní kroky dělali zbytečně, ale někdy po půl roce se k nám odvážili znovu. Tentokrát nás už graffiti na stěně absolutně nevzrušilo, starosti jsme přenechali A Servis Lipka, Odstraňování graffiti Praha, a ten se během pár chvilek se vším vypořádal.

Odstranění graffiti z hladké omítky                  Odstranění graffiti z domu

Odstranění graffiti z garáže

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top