Čištění a úklid

Netrapte se s těžko dostupnými okny, zbytečně neriskujte. „Výškové práce Brno“ je za vás umyje zvenčí

mytí oken Brno

Stěžovala si na velikost oken…

mytí oken kvalitními přípravkyManželka si už od doby, co jsme se nastěhovali do nového domu, stěžovala na velikost oken. A špatný přístup co se týče mytí oken z vnější strany. Já sám jsem okna nikdy nemyl. Takže jsem si neuměl představit, jak nepříjemná taková práce může být. A ještě za takových podmínek. Bral jsem to tak, že si prostě manželka potřebuje postěžovat. Ale nemyslel jsem si, že by to mohlo být tak náročné. Protože si ale na mytí oken stěžovala nejčastěji, přece jenom mi v hlavě utkvělo. Že asi půjde o něco, co by raději nedělala. Mytí oken Brno.

Mytí oken Brno…

Proto, když jsem jí sháněl dárek k narozeninám, jsem rozhodl se, že jí potěším tím, že objednám úklidovou službu. Ta se o okna postará, a my si v tom volnu uděláme nějaký hezký výlet. Překvapilo mě ale to, co následovalo poté, co jsem službu objednal u firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken Brno. Pracovníci, kteří k nám přijeli tuto práci vykonat, byli velice udivení. Když jsem jim řekl, že manželka okna zvládá umývat nejen zevnitř. Sami mi názorně předvedli, jak nebezpečné to může být a raději se do práce pustili zvenčí v horolezecké výstroji. kdo umyje okna v Brně

leštění oken suchou metodouAž díky A SERVISU mi došlo, jakému nebezpečí se manželka vystavovala. Protože jsme oba byli s výkonem firmy moc spokojení, dohodli jsme se na tom, že s firmou budeme spolupracovat i dál. A manželka už tak nebezpečnou práci dělat nebude. Jelikož pánové umyli okna bez chybičky, manželka ráda souhlasila s tím, že se k nám budou pravidelně vracet. Říkala, že s ušetřeným časem určitě naloží líp. Taky se jí moc líbilo, jak pěkně teď okna vypadala, ten lesk opravdu neměl chybu. Nikde žádná šmouha, žádné smítko nebo nedokonalost. Pracovníci firmy si dávají se svým výkonem opravdu záležet.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top