Čištění a úklid

Mytí oken ve výškách s firmou, která je samostatná spolehlivá? Určitě „Výškové práce Brno“!

firma na mytí oken a výloh

dokonale čistá okna

S firmou jsme přesídlili do nových prostor. Čekalo nás spoustu práce, museli jsme se zabydlet, zvyknout si na nové prostředí a zajistit, aby tady taky všechno pěkně šlapalo tak, jak má.

Novinkou pro nás bylo řešení mytí oken v budově…

Novinkou pro nás bylo řešení mytí oken v budově. Vnější část oken kvůli své konstrukci neumožňovala umytí zevnitř místnosti. Takhle to zní možná složitě, ale když to zjednoduším. Šlo prostě o to, že pokud jsme chtěli mít umytá okna i zvenku. A nestačil nám k tomu jen silný déšť, museli jsme se „spřáhnout“ s úklidovou firmou specializující se na výškové práce. Mytí oken Brno.

Nejsem z těch, co by dlouho váhali a čekali s každým rozhodnutím na nějaké znamení nebo na stoprocentní jistotu. Prostě jsem se doslechl o firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., Mytí oken Brno, kterou mí přátelé velice chválili. A tak jsem jim zavolal, a protože působili seriózně a chovali se velice mile a zdvořile.  Domluvili jsme mytí oken budovy.

trik suchého leštění   práce ve výškách   práce na plošině

Od firmy jsem žádal především samostatnost a absolutní spolehlivost…

Od firmy jsem žádal především samostatnost a absolutní spolehlivost. Neměl jsem čas na to, abych s ní řešil nejasnosti, problémy a podobně. Potřeboval jsem, aby to prostě klapalo i bez mého dozoru. S tímhle A SERVIS nemá nejmenší problémy. Jeho zaměstnanci pracují tak, aby co nejméně rušili při práci moje zaměstnance a celkově se snaží být téměř neviditelní. Nechápu, jak je to možné. Ale i s tou jejich obří montážní plošinou, ze které okna myjí, se jim ta neviditelnost daří.

Co ale neviditelné určitě není, to je jejich skvěle odvedená práce.  Okna jsou pokaždé vypulírovaná do nejmenších detailů, skla se jen leskla. Až je zarážející, jak skvělá firma po všech stránkách je. Mám z této spolupráce velkou radost a bez váhání firmu všem doporučuji! Jestli c

hcete někoho spolehlivého a schopného,

jste určitě na správné adrese. Mytí oken Brno.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top