Technologie

Bezvodý pisoár – porovnanie jednotlivých typov

bezvody pisoar

Toaleta, čo nezapácha a nesplachuje, nadchne asi nejedného z nás. Ide o moderné revolučné riešenie, ktoré ročne ušetrí asi tretinu vody v domácnostiach, čo už stojí za zváženie, nemyslíte? Už dávno neplatí, že pisoáre patria výhradne len do hotelov, reštaurácií či nákupných centier. Posledné roky si získali mimoriadnu popularitu v mnohých slovenských domácnostiach, pre ktoré je ekologickosť, ekonomickosť a praktickosť na prvom mieste!

 

Porovnanie bezvodých pisoárov ECOSTEP

 

bezvody pisoar p1Bezvodý pisoár ECOSTEP-P1 vám výrazne pomôže znížiť náklady za vodu i energiu, je zárukou hygienickej prevádzky a nulového zápachu. Čo sa týka údržby, tá je veľmi jednoduchá, ba dokonca bezproblémová a vďaka patentovanej celosvetovej technológií nemajú predmety spadnuté do pisoára žiadny vplyv na jeho funkčnosť. A inštalácia? Tá je pomerne rýchla, čiže ak necháte túto prácu na odborníkov, resp. sa poradíte s firmou Ecostep, môžete si byť istí, že všetko prebehne bez akýchkoľvek komplikácií!

 

 

 

bezvody pisoar p3ECOSTEP-P3 je bezvodým pisoárom, ktorý sa môže pochváliť nerezovým prevedením ANTIVANDAL, ktorý vyzerá veľmi elegantne a prakticky sa hodí do akejkoľvek domácnosti či prevádzky. Špeciálny tvar eliminuje zápach moču okolo pisoára, čo už ocenilo množstvo spokojných klientov! Ide o dlhodobo výhodnú investíciu maximálne šetrnú k životnému prostrediu, ktorá vám taktiež pomôže ušetriť ročné náklady za energie.

 

 

 

bezvody pisoar p8Posledným typom je bezvodý pisoár ECOSTEP-P8, ktorý je vyrobený zo sanitárnej keramiky so špeciálnym povrchom, pričom ventil P8 nahradí až 99% konkurenčných ventilov! Ak si zakladáte na vysokej životnosti membránového ventilu a chceli by ste si vybrať z viacerých možných farebných prevedení, určite siahnite po tomto kúsku, ktorého inštalácia je možná na každú stenu, a to taktiež bez zložitých konštrukcií.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top