Čištění a úklid

Strojové čištění koberce je velice šetrné a účinné

čištění sedaček ostrava

Když jsem poprvé předala naše koberce do péče zaměstnanců firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Ostrava, kteří k nám přijeli, aby je vyčistili strojově, neměla jsem v to moc velkou čištění koberců Ostravadůvěru. Tenkrát mě vlastně manžel přemluvil, ať to vyzkouším. Nechtěl, ať se s nimi stále drbu ručně. Říkal si, že už jsme snad trošku na jiné úrovni na to, aby manželka trávila dvakrát ročně víkend s kartáčem v ruce v podřepu a čistila koberce. Recenze na čištění koberců Ostrava
Jenomže já jsem to dělala hlavně proto, že k nikomu jinému jsem neměla důvěru. Nevěřila jsem, že je někdo cizí zvládne při čištění nezničit. Vždycky se mi to zdálo jako hodně náročná práce a prostě čistit je strojově se vůbec nezdálo jako šetrný způsob. Ale jednou už jsem s tím souhlasila, takže jsem musela nechat pány z A SERVISU, aby udělali svou práci. A ta mě hodně překvapila. Nečekala jsem, že by mě mohli takhle ohromit.

 

 

Zjistila jsem,…

Cena za čištění čalounění Ostrava
Zjistila jsem, že strojové čištění je velice šetrné a zároveň důkladné. O koberce jsem nemusela mít vůbec strach. Firma totiž používá jen značkovou kvalitní chemii, která barvy koberce neponičí, ale dokáže nádherně rozzářit. Kotoučový stroj pracuje velice jemně, jeho rotační kartáče mají dlouhé a jemné štětinky, které se dokážou dostat do všech skulinek a mezi všechna vlákna koberce. Na koho se obrátit s vyčištěním koberců v kanceláři Ostrava
Strojové čištění dokázalo z koberce vytáhnout neuvěřitelné množství špíny. A to jsem si myslela, že jsem ručně čistila koberce dostatečně. Ale s kotoučovým strojem se v žádném případě měřit nemůžu.
S touto firmou a jejími zaměstnanci jsou neskutečně spokojená. Už bych se k ručnímu čištění nemohla vrátit, protože bych dobře věděla, že provádím jen nedokonalou práci, která mě navíc stojí zbytečně moc času. U této firmy určitě zůstaneme i dále, je neskutečně úžasná.

 

 

 

 

Kolik stojí čištění koberců Ostrava

Čím vyčistit čalounění Ostrava

Čištění koberců  - Nejnovější technologie v ČR

Kdo nám vyčistí koberce Ostrava

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top