Čištění a úklid

Skvrny, fleky na koberci nejsou žádný problém pro hloubkové čištění kotoučovým strojem

Profesionální čištění koberců Praha 2

Čištění koberců Brno - tepování koberců a čalounění v PrazeFirma A SERVIS LIPKA, s. r. o., čištění koberců Praha 9,  je úklidová firma, která svým zákazníkům nabízí řadu služeb, mezi které

Čím vyčistit čalounění Praha 2

samozřejmě patří i strojové čištění koberců. Jeden z nabízených režimů je pravidelné strojové čištění koberců a druhý režim čištění je jednorázové nebo nárazové zbavení koberc

e nečistot.

Pro důkladné strojové čištění koberců naši odborní pracovníci ke své činnosti používají vždy profesionální techniku i profesionální čisticí prostředky. Odbornost a profesionalita našich zaměstnanců zajišťuje vysokou kvalitu provedené práce, se kterou budou naši zákazníci velmi spokojeni. Pro práci využíváme kotoučové stroje, velmi kvalitní a účinnou čistící chemii Bosch RTS a vysoce výkonný třímotorový vysavač . Tímto zajišťujeme zákazníkovi nejlepší a zároveň nejšetrnější čištění koberců.

Při tomto způsobu strojového čištění jsou z koberců odstraněny nečistoty, prach, alergeny a jiné nežádoucí pachy, nečistoty. Pomocí strojového čištění koberců budou oživeny původní barvy koberce a životnost koberců se také prodlouží. Aby si koberce své vlastnosti zachovaly a zůstaly co nejdéle pěkné, je potřeba je nechat alespoň 1x za rok odborně vyčistit.

 

 

Silně zatěžované koberce…

Cena za čištění čalounění Praha 10

Silně zatěžované koberce, které jsou v provozovnách s velkou frekvencí zákazníků nebo zaměstnanců například koberce v restauracích, hotelech, obchodech apod. doporučujeme čistit alespoň 2x za rok. Pro naši firmu není problém zajistit, jak čištění koberců velkých rozměrů, tak i vyčištění koberce menšího rozsahu.Nejlepší firma na čištění koberců a čalounění je A Servis Lipka, s.r.o.

Firma A SERVIS LIPKA svým zákazníkům nabízí i řadu jiných služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Dále úklid po stavebních činnostech, strojové čištění a

voskování podlah. Provádíme také mytí, čištění, leštění oken, dále na okna nanášíme nanoimpregnaci. Tvz. nešpinavou úpravou, která je obzvlášt vhodná pro okna s špatnou dostupností. Po dohodě čištíme rolety, lamely a markýzy. Odstraňujeme graffiti a nanášíme ochranu u graffity, odstraňujeme  nedovolé  polepy  z  prosklených ploch. 

Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to  velmi progresivní technologií LSG. Tvz. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst. A tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení. Tato funkce je  založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

 

 

Čím vyčistit koberec a zbavit ho chlupů Praha 7

Která firma vyčistí koberce v našem městě

Kde nechat vyčistit koberce Praha 3

Čím vyčistit čalounění Praha 2

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top