Čištění a úklid

Strojné čistenie, farebné zjednotenie kobercov, česanie vlasu a renovácia štruktúry Bratislava

ako čistiť koberce s dlhým chlpom Bratislava

čistenie kobercov BratislavaV deň, keď na tej halde papierov pribudli posledné podpisy, začali skutočné radosti a starosti s bývaním vo vlastnom byte. Ok, tak trošku sme si to zamotali aj my sami, ale bývať hocikde sme nechceli. Podnájom zatiaľ fungoval bez zádrhelov, deti sme ešte nemali a predstavy o streche nad hlavou sme tak chceli priblížiť realite, čo najviac. Aj preto to hľadanie a čakanie – čistenie kobercov Bratislava.

Panelového bývania sme si obaja užili dosť už od detských rokov. Rodinný dom tiež pre nás nebol optimálnym riešením. A stráviť roky na stavbe domu s oprsklými stavbármi alebo neskôr, hodiny v ranných zápchach pri ceste do Bratislavy, nelákalo ani jedného z nás.ako čistiť koberce s dlhým chlpom Bratislava

Túžili sme teda po staršom byte niekde v meste, kde je všetko rovnako blízko a rovnako ďaleko. Snívali sme spolu o vysokých stropoch, parketách, nostalgickom vnútornom dvore a túžili mať okolo seba vôňu poctivej remeselnej roboty bezmenných majstrov. Jednoducho, zháňali sme byt v starom, nájomnom dome.

Hovorí sa, že kto si počká, ten sa dočká a splnilo sa. Partnerova dobrá kamoška predávala byt po rodičoch a my sme boli prví, ktorých s ponukou oslovila. V ten večer, keď sme sa o predaji bytu dozvedeli, som ani nedokázala zaspať a ráno sa mi toto tušenie len potvrdilo.

 

 

Ak nebudem preháňať,…

 

čistenie kobercov BratislavaAk nebudem preháňať, tak byt bol skoro taký, aký sme si vysnívali. Dokonca v ňom bolo cítiť aj vôňu remeselnej zručnosti niekdajších odborníkov. Stačilo len vziať do dlane niektorú z kľučiek dverí, dotknúť sa nostalgie kuchynskej linky alebo dlaňou prejsť po obkladačkách.

Samozrejme, že byt sme kúpili bez najmenšieho zaváhania a na dôvažok získali aj dajaké kusy nábytku s kobercami. Kamoška totiž odchádzala s priateľom za hranice, a ako nám povedala, chce v novej etape začínať s čistým stolom.ako na fľaky od červeného vína Bratislava

Po pár dňoch sme sa pustili do upratovania a menších úprav, keďže zásadnejšie veci nás ešte len čakali. Napadlo nás, že vymaľujeme kuchyňu a obývačku, nech aspoň zmeníme vzduch a farby. Kuchyňa bola hotová raz-dva, lebo nie je veľká a linka navyše zaberá celú jednu stenu.

V obývačke sme poodťahovali všetok nábytok a pred maľovaním pozakrývali, čo sa dalo. Žiaľ, zistili sme celkom nepríjemnú vec. Na miestach, kde stáli skrine a ďalšie kusy nábytku, bol koberec príšerne zájdený, ošumelý a fľakatý. Nepátrali sme po príčinách tejto záhady, keďže pátrať ani nebolo s kým, a tak sme ho radšej miestnosť poriadne pozakrývali a obývaciu izbu vymaľovali.

Len čo všeky steny preschli, vrhli sme sa na koberec, reku dáme ho do poriadku, nech nám ešte nejaký čas poslúži. Po ruke bola iba klasika. Poriadna kefa, vedro s účinným samponátom a odhodlaním nabité svaly. Ani to ale dlho netrvalo, a úsmevy nám začali spoločne vädnúť. Snaha, vynakladaná sila a radostné nasadenie neprinášali želaný výsledok.

 

 

Kadejaké fľaky…

 

ako na fľaky od červeného vína BratislavaKadejaké fľaky, nepekné mapy a neidentifikovateľné škvrny skrátka dolu nešli, ba ani opakované zásahy nijako nepomáhali. Priateľ, ako typický chlap, začal postupne frfľať a chystal sa nábytok vrátiť tam, kde bol, nech to nevidí, ale u mňa tvrdo narazil.

Dala som mu jasne na vedomie, že predsa chceme v izbe všeličo prestavať a premeniť, takže nábytok v žiadnom prípade neostane na svojom pôvodnom mieste. Ak sme sa na to už raz dali, treba do predsa doviesť do konca. Koberec musí ostať celkom čistý, a to bez snahy zamaskovať ho nábytkom. 

Priateľ si preto radšej zabehol do chladničky po pivo a už medzi dverami z neho vypadlo, že v takom prípade treba všetko posunúť profíkom, nech nám koberce vyčistia. Nám to predsa očividne nejde, čas ani jeden z nás nekradne, a keď má byť koberec tip-top, iná cesta tu ani nie je. Súhlasila som, lebo o niečom podobnom som uvažovala ešte na začiatku.

Z kabelky som, ešte za tepla, priniesla lístok s kontaktom na firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., čistenie kobercov Bratislava, ktorý mi pred pár dňami posnula kamoška. Ešte som ani nestačila dokončiť myšlienky a priateľ už sedel za počítačom, listujúc na stránke firmy A SERVIS. Ukázalo sa, že spoločnosť má za sebou nielen dlhú a úspešnú kariéru, ale aj množstvo pozitívnych odkazov, recenzií a odporúčaní spojených so spokojnými klientami.ako na fľaky od psa Bratislava

Odrazu nám bolo jasné, kto koberce v našom byte získa do profesionálnej opatery. Na druhý deň som do A SERVIS LIPKA zavolala a načrtla im, čo by sme potrebovali. Dohoda bola rýchla, príjemná, ako aj ponúknutá cena. V zlomku sekundy ma tiež napadlo, že s nimi dohodnem i vyčistenie zvyšných kobercov, nech máme o veľkú starosť menej.

 

 

Traja zamestnanci …

 

Traja zamestnanci A SERVIS sa u nás objavili o dva dni. Bolo vidieť, že ide o skúsenú a zohratú skupinu. Prácu mali v okamihu rozdelenú a každý hneď vedel, čomu sa treba začať venovať. Svojim spôsobom to človeka naozaj poteší, vidieť pri práci ozajstného profíka a vnímať každý, precízne osvojený pohyb.

ako na fľaky na matraci BratislavaPáni tak starostlivo vyčistil nielen ten nešťastný koberec v obývačke, ale pustili sa aj do kobercov v spálni a predsieni. Musím im touto cestou poďakovať. Stačilo totiž len jemne naznačiť a priateľovi ochotne pomohli aj s posunutím nábytku v spálni. To sú veci, ktoré si človek rád a nadlho zapamätá.

Keď s našimi kobercami skončili, mala som dojem, že nám vymenili hádam celý byt. Všade sa šírila príjemná vôňa čistoty a miestnosti naplnila atmosféra sviežosti. Podstanejšie však bolo, že koberce vyzerali ako nové. Farby, vzory a ich napriamené vlasy, to všetko bolo odrazu pôsobivejšie a útulnejšie.

Mala som neobyčajnú radosť, lebo sme mali v byte náhle tri, takmer nové koberce. Zamestnanci A SERVIS splnili naše očakávania na výbornú, a hlavne – dodržali dané slovo. Táto skúsenosť ma s partnerom priviedla na myšlienku, že si u nich dohodneme. Aj vyčistenie všetkých okien, keďže vo svojej ponuke túto službu firma avizuje. ako čistiť koberce s dlhým chlpom Bratislava

Vďaka ich odbornosti, ústretovosti a kvalitne odvádzanej práci, môžem odporučiť firmu A SERVIS LIPKA aj do vašej pozornosti. Stať sa totiž ich spokojným zákazníkom je pocit, čo stojí za to. Nehovoriac o povzbudivej skúsenosti spojenej s upratovaním v každej domácnosti. Postačí, ak si doma kliknete na web stránku lipka-uklid.cz a dozviete sa všetko potrebné.

Chcete sa zbaviť zvieracích chlpov z koberca? Bratislava

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top