Čištění a úklid

Vaši zeď spolehlivě od plísně ochrání LSG od „Sanace Brno“

jak odstranit plíseň Brno

bezpečné odstranění plísně Brno-ČernoviceJak odstranit plíseň Brno…

Nedávno jsem poptával firmu, která by mi z fasád odstranila plíseň a narazil jsem při hledání na internetu na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Našel jsem na webu hromadu internetových diskuzí, kde je všichni vychvalovali, což mě donutilo si rozkliknout jejich stránky. A na nich jsem se dozvěděl o všech jejich službách, včetně služby odstraňování plísně Brno. Akutně jsme potřebovali někoho spolehlivého kdo ví jak odstranit plíseň Brno.

jak odstranit plíseň navždy Brno-ChrliceNátěr proti plísním LSG…

Dále jsem se dočetl, že kromě odstranění plísní nabízí i dezinfekce fasády a nátěr proti plísním LSG. Tento ochranný nátěr funguje na principu antimikrobiálního působení, změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Jak píší na svých webových stránkách, tak s ošetřeným povrchem i po velmi krátkém kontaktu s buněčnou stěnou, na které působí lokální změny v koncentraci důležitých iontů, způsobí její roztržení díky nitrobuněčnému tlaku. Informace působily velice odborně, proto jsem se rozhodl je kontaktovat. V den smluveného termínu ke mně přijeli a hned se pustili do práce.

kvalitní odstranění plísně Brno-IvanoviceDruhý den přišli…

Povrch, který měl být ošetřen LSG nejprve zbavili plísní pomocí dezinfekčního prostředku proti plísním, a poté jej mechanicky očistili. Nově očištěný povrch i krásně opravili a zatřeli fasádní barvou. Měl jsem předtím obavy, že zeď bude flekatá a ztratí svůj původní odstín, ale nebylo tomu tak. Druhý den přišli a na již uschlou zeď nanesli zmínění prostiplísňový nátěr LSG. Celkové výsledky jejich práce naprosto předčily má očekávání a takže ji všem, kdo také potřebuje odstranit plíseň, mohu jedině doporučit. Její zaměstnanci byli navíc velmi slušní a milí, a já na ně nemám jedinou stížnost.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top