Čištění a úklid

Na likvidaci plísní doporučujeme „Sanaci a odstraňování plísně Pardubice“

Jak odstranit plíseň

Plísně se snaží vyhnout snad každý, takže jsme byli pěkně otrávení, když jsme viděli, že se nám začala tvořit v rohu u stropu. Bydlíme navíc ještě ve starším zrekonstruovaném bytě, kde jsou opravdu vysoké stropy. Takže nepřipadalo úplně v úvahu, že bychom to čistili bez odborné pomoci. Na doporučení od kolegy jsme se zkontaktovali s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o.. Která je profesionálem na efektivní odstraňování, bakterií, hub a kvasinek a profesionálně řeší jak odstranit plíseň. A byli jsme s nimi opravdu spokojení.

Kdo nám odstraní plísně v domácnosti

Jejich pracovníci jsou proškoleni pro práci ve výšce…

Jejich pracovníci jsou proškoleni pro práci ve výšce. Používají k těžko přístupným místům výsuvné žebříky a vysokozdvižné plošiny. Prostě mají spoustu i jiných vychytávek, díky kterým pro ně není problematické plíseň odstranit. Ale většina z nás by se s jejím odstraňováním mořila několik hodin a pravděpodobně ještě i bez úspěchu. Všechnu plíseň dokonale očistili a dezinfikovali, místa pak hezky zatřeli barvou a druhý den až bylo vše na zdi suché, ošetřili ochranným nátěrem LSG proti plísni.

Čím odstranit plísně?

Nátěr chrání zeď před vznikem další plísně. Takže je vhodné si jej dát i na problematická místa, o kterých se bojíte. Že by se plíseň mohla vyskytnout, ale zatím tam naštěstí není. Dále jsme se dozvěděli, že aby plíseň nevznikala, tak ideální vlhkost v interiéru by měla být mezi 40-60%. Pokud je vyšší, už riskujete tvorbu plísní a přemnožení škodlivých mikroorganismů. Nejzákladnějším protiopatřením je časté a intenzivní větrání. S firmou a jejich službou odstraňování a likvidace plísní jsme byli moc spokojeni, takže je můžeme jedině doporučit i všem ostatním. Jak odstranit plíseň.

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top