Čištění a úklid

Na likvidaci plísní můžeme doporučit „Odstraňování, sanace plísně Brno“

jak odstranit plíseň Brno

kdo odstraní plíseň Brno-BohuniceJak odstranit plíseň Brno…

Nedávno se u nás doma vytvořila plíseň a já s manželem jsme začali mít problém s alergií a došli jsme k závěru, že to má něco společného s plísní, která se nám doma začala na zdech objevovat. Takže než jsme se rozhodli oběhat všechny možné doktory, rozhodli jsme se prvně jak odstranit plíseň Brno a počkat, jestli se náš stav nezlepší. A samozřejmě poté, co plíseň byla pryč, naše zdravotní problémy zmizely. Ale zjistili jsme, že jsme si její výskyt zavinili sami. Nedostatečně jsme větrali, navíc velice často peru a prádlo suším doma.

spolehlivé odstranění plísně Brno-BosonohyJedná se o nátěr…

Na odstranění plísně jsme si najali úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., na kterou jsem narazila na internetu. Měla totiž samé dobré reference, tak jsme si řekli, že to vyzkoušíme. A udělali kus dobré práce. Nejprve postižená místa plísní na zdi ošetřili dezinfekčním prostředkem. Poté, co zeď důkladně očistili, na ni nanesli ochranný nátěr LSG. Jedná se o nátěr, který chrání povrchy před vznikem další plísně. Může se nanést na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.

bezpečné odstranění plísně Brno-BystrcJe to vážně výborná věc…

Je to vážně výborná věc, která vám zajistí, že s plísní už určitě noční můry mít nebudete. Navíc životnost protiplísňového nátěru by měla být kolem deseti let, takže jsme rádi, že budeme mít klid na pěkně dlouhou dobu. Sice vyloženě garantovaná záruka je dva roky, ale na internetu psala spousta lidí, že ho mají mnohem déle a stále je vše v pořádku. Tímto bychom servis odstraňování plísní Brno od A SERVIS chtěli všem doporučit, protože odvedli skvělou práci.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top