Čištění a úklid

Jako ochranu před plísní doporučuji inteligentní nátěr LSG

jak odstranit plíseň Brno

kdo dokáže odstranit plíseň Brno-JehniceJak odstranit plíseň Brno…

Před třemi měsíci jsme si pozvali firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., na odstranění a likvidace plísní Brno, která v našem bytě provedla odstranění plísní ze zdiva. Rozhodla jsem se, že napíši pár řádků o týmu této firmy, který si uměl profesionálně poradit s perfektní likvidací plísně. Jistě tím budu inspirovat další lidi, kteří mají s plísní problémy a hledají způsob jak odstranit plíseň Brno. Plísně jsou opravdu velkou nepříjemností. Nemluvě o tom, že mohou být příčinou zdravotních problémů těch, kteří žijí v domech, kde se plísni daří.

jak nenávratně odstranit plíseň Brno-jihZaměstnanci firmy…

Naštěstí jsem na internetu narazila na firmu, která měla samé dobré reference a nabízela právě i službu odstranění plísně. Ihned jsem je kontaktovala a jsem s nimi vážně spokojená. Zaměstnanci firmy měli práci perfektně zorganizovanou, rychle provedenou, takže nemám nic, co bych jim mohla vyknout. Byli moc milí a taky, mi řekli, jak se plísni do budoucna vyvarovat. Je dobré ve všech místnostech udržovat stejnou teplotu, ideálně 18 až 22 stupňů. Proto když do chladné místnosti vletí teplý vzduch, který má mnohem více vodních par, začne se poté kondenzovat ve vodu. Ta se potom usadí na chladných místech a už je zaděláno na problém, protože přesně tímto procesem může plíseň v místnosti vzniknout.

rychlé odstranění plísně Brno-JundrovTuto zásadu se teď snažím dodržovat, ale stejně největší jistotou je pro mě ochranný nátěr LSG, který mi na zdi zaměstnanci po odstranění plísně nanesli. Jedná se o ochranný nátěr, který zabraňuje vznikům plísní a pro lidi a zvířata je naprosto bezpečný. Tímto bych chtěla A SERVIS LIPKA všem doporučit, protože odvedli opravdu dobře udělanou práci, a k tomu všemu jejich zaměstnanci byli velmi milí a pracovití.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top