Čištění a úklid

Díky LSG je pro nás plíseň minulostí

Jak odstranit plíseň

Hodně sama čtu recenze na internetu, a proto bych zde ráda napsala pár poznatků o zkušenostech, které máme s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., konkrétně s jejich službou odstraněním a nátěry proti plísni Brno. Využili jsme její nabízenou službu jak odstranit plíseň, čištění a dezinfekce fasády a nátěr proti plísním LSG. U nás doma se začala tvořit plíseň, z čehož jsme samozřejmě nadšení nijak nebyli. Proto jsem na nic nečekala, sedla si k internetu a hledala na diskusních fórech hledat nějakou dobrou firmu, se kterou by měl někdo zkušenosti, abych věděla, že to nebudou vyhozené peníze.

Čím se zbavit plísně

A většina lidí si nemohla vynachválit…

A většina lidí si nemohla vynachválit úklidovou firmu A SERVIS LIPKA. A já sama je teď mohu taky jedině doporučit, Svou práci odvedli skvěle a nemohu si na nic stěžovat. Byli i hrozně milí a zkrátka jsem s nimi neměla vůbec žádný problém. Práci měli odvedenou rychle. Všechnu plíseň odstranili do poslední nečistoty a dezinfikovali, místa pak zatřeli barvou, kterou si nechali předem namíchat a druhý den, až bylo vše na zdi suché, ošetřili ochranným nátěrem LSG proti plísni. Potom jsem si na jejich doporučení nechala dát LSG i na další povrchy, kde do budoucna hrozil výskyt plísně.

Vliv plísní na zdraví

A plíseň jsem od té doby už nemusela ani jednou řešit. U nás doma se zkrátka drží hodně vlhkost už jen proto, že hodně doma suším prádlo a nemám ho sušit kde jinde, takže jsem si ho nechala dát jako prevenci. Kromě služby odstranění plísní, čištění a dezinfekce fasády a nátěr proti plísním LSG tato firma provádí i strojové čištění koberců a podlah. Což je určitě výhodou, protože když budu toto potřebovat, vím, na koho se obrátit. Jak odstranit plíseň.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top