Čištění a úklid

Od té doby, co mám nátěr LSG, mám od plísní pokoj

Jak odstranit plíseň

Rozhodla jsem se napsat pár řádků o úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., protože jsem se na ně obrátila s odstraněním plísně a odvedli výbornou práci a předvedli jak odstranit plíseň odborně. Tato firma provádí odstranění plísní, čištění a dezinfekce fasády a nátěr proti plísním LSG, který funguje jako ochrana před plísní, takže se poté už plíseň nemůže znovu objevit. U mě se jednalo konkrétně o odstranění plísní v kuchyni. Uznáte sami, že plíseň v kuchyni je vážně špatný. Sice jsme se snažili při vaření vždy hodně větrat a podobně, ale evidentně to nestačilo.

Jaký vliv na zdraví mají plísně v domácnosti?

Pak jsem se několikrát snažila plíseň zlikvidovat…

Pak jsem se několikrát snažila plíseň zlikvidovat pomocí běžných přípravků proti plísním, ale ta zkrátka ne a ne mou kuchyni opustit. Jako ano, plíseň jsem pomocí nich sice vyčistila, jenže všechno to bylo pouze krátkodobé, plíseň se po čase vždycky objevila zpátky. Proto jsem byla nakonec nucena využít služeb odborníků. Obrátila jsem se proto na A SERVIS. Ve službě odstranění plísní Praha právě bylo zahrnuto i použití LSG nátěru. Povrch, který s jeho pomocí ošetřovali, nejprve zbavili plísní, a pak nanesli dezinfekci. Očištěný a dezinfikovaný povrch pak zamalovali barvou, kterou jsem jim dala.

Čím se zbavit plísní

Měla jsem naštěstí z posledního malování jeden kbelík barvy schovaný. Na druhý den na stěny aplikovali LSG nátěr a perfektně po sobě všechno uklidili. LSG navíc není pro lidi ani zvířata nijak škodlivý, takže se nemusíte bát, že by byl pro obyvatele domu nějak škodlivý. Na plísni na zdi nezbyly ani památky a od té doby mám od plísně skutečně pokoj. Takže pokud potřebujte odstranit plíseň za rozumnou cenu, doporučuji vám firmu A SERVIS LIPKA. Jak odstranit plíseň.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top