Čištění a úklid

Zakročte proti plísním rázně a natrvalo

jak odstranit plíseň Praha

účinné odstranění plísně Praha 6Jak odstranit plíseň Praha…

Když jsme se s rodinou vrátili po zimní dovolené, přivítal nás vymrzlý dům a plísně na stěnách. Byla to naše chyba, nevytápěli jsme ani nevětrali dva týdny, vlhkost pronikla do stěn a bylo to. Jenomže od té doby se to ještě zhoršovalo. Plíseň jsme nezlikvidovali ani protiplísňovými postřiky. V kuchyni se jeden kout začal plísní celý černat. Intenzivně jsme začali pátrat jak odstranit plíseň Praha. Hodně nás to vykolejilo. Nejenom, že jsou plísně velice neestetické. Máme doma děti a ty musely vdechovat plísňové spory. Někde jsem četla, že plísně se jednoduše dostanou do organismu, způsobují astma, onemocnění srdce a dokonce snad vedou i k onkologickým onemocněním. Tohle jsme nemohli riskovat, museli jsme se plísní zbavit co nejrychleji.

Kdo zajistí spolehlivé odstranění plísně Praha 7?Poptala jsem se kolegyň v práci…

Poptala jsem se kolegyň v práci a jedna mi poradila, ať zkusím zavolat do firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Prý jejich pracovníci odstraňovali plísně i u ní a byli velice úspěšní. Poradila jsem se o tom doma s manželem, něco jsme si o firmě přečetli na internetu a rozhodli jsme se jim zavolat. Pracovníci firmy nám vysvětlili, že u nás plísně zůstávají proto, že jejich sporami máme zamořený byt, proto je nutné je pečlivě odstranit ze stěny i ze všech prostor bytu. Plísňové spory jsou totiž okem neviditelné a vzduchem se mohou roznést po bytě.

odstranění plísně a aplikace LSG Praha 8Plísně ze stěny odstranili velice pečlivě…

Plísně ze stěny odstranili velice pečlivě a stejně tak i z celého bytu. Vysáli stěny, podlahy a všechno zařízení průmyslovým vysavačem a ještě vytřeli všechny horizontální plochy dezinfekcí. Pro tuto chvíli jsme byli plísní zbaveni. Nemělo cenu čekat, až se stěny našeho domu opět pokryjí plísňovými skvrnami. Chtěli jsme vyloučit další možnost jejich vzniku! Proto jsme si nechali jako preventivní opatření nanést LSG nátěr, ten totiž chrání stěny před vlhkostí a jestliže se kombinuje s pravidelným větráním, je úspěch jistý.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top