Čištění a úklid

Vyzkoušeli jsme LSG proti plísním od A SERVIS LIPKA a můžeme jedině doporučit

čím odstranit plíseň Praha 5

kvalitní odstranění plísně Praha 7Jak odstranit plíseň Praha…

Nedávno jsme u nás doma měli problémy s plísní a potřebovali jsme to co nejrychleji vyřešit. Nutně jsme potřebovali najíst řešení jak odstranit plíseň Praha, protože máme doma malé děti, tak abychom měli jistotu, že s plísní nepřijdou nijak do kontaktu. Znáte to, děti objevují svět svými ústy. Radili jsme se s našimi známými a došli jsme k závěru, že naším problémem bylo, že jsme nedostatečně větrali a měli jsme doma špatnou vlhkost. Ideální vlhkost je mezi 40 až 60 procenty a je možné ji kontrolovat pomocí vlhkoměru.

spolehlivé odstranění plísně Praha 6Odstraňování plísně…

Ke zvyšování vlhkosti v domě kromě nedostatečného větrání přispívá i když nemáte v koupelně žádná okna, obzvlášť když máte v ní špatně nastavený výkon ventilátoru. Vhodné také není vaření bez používání odsávače páry a nábytek postavený blízko ke stěně. Naštěstí naši známí neměli přehled jen o tom, jak plíseň vzniká, ale i také jak ji účinně odstranit. Respektive znali někoho, kdo ji uměl účinně odstranit. Měli vynikající zkušenost s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., která se zabývá i odstraňováním plísně. S manželkou jsme si prohlédli jejich stránky a kontaktovali jsme je. Byli jsme rádi, že čekací lhůta nebyla dlouhá a mohli k nám přijet už za čtyři dny.

odstranění plísně a nátěr LSG Praha 9Protiplísňový nátěr LSG…

Zaměstnanci nejdříve nanesli na plíseň dezinfekční prostředek, a poté na něj nanesli protiplísňový nátěr LSG. Je aplikovatelný na všechny možné povrchy, například i na dřevo, OSB desky a i keramické obklady a podobné materiály. Také ho jde nanést i ve vnitřních i vnějších prostorách a jedná se nejen o účinný prostředek k odstranění, ale slouží i jako prevence. A my jej můžeme jedině doporučit, protože plíseň skutečně zmizela a od té doby se již nevrátila. Proto pokud potřebujete odstranit plíseň, doporučujeme službu odstranění plísně Praha od A SERVIS LIPKA.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top