Čištění a úklid

Co dělat, aby byl váš boj s plísněmi úspěšný?

Jak odstranit plíseň Praha

spolehlivé odstranění plísně Praha 5Jak odstranit plíseň Praha…

Když se v objektu objeví plísně, všichni nezúčastnění na vás vychrlí rady typu: zajistěte cirkulaci vzduchu, odsuňte od postižených stěn nábytek, pravidelně větrejte v místnosti, otevírejte okna dokořán několikrát denně na pět minut. Jenomže i když tohle všechno uděláte, nemusíte být vždy úspěšní. Pro úspěšné řešení problému jak odstranit plíseň Praha, je nutné mít odborné znalosti a především odstranit příčinu. Boj s plísní na stěnách je složitý, ne vždy končí vítězstvím na straně majitelů bytů. Už tolikrát jsem slyšela příběhy o tom, jak se rodina raději vystěhovala.

Kdo zajistí odstranění plísně Praha 6?Problémem většiny domácností…

Přitom já sama jsem teď nedávno měla příležitost zjistit, že odstraňování plísní nemusí být tak složité, když opravdu víte jak na to. Mně s tím hodně pomohli pánové z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Samozřejmě ne vždy je řešení snadné. Především v těch případech, kdy je příčinou plísní vlhkost obsažená ve stavebních konstrukcích. V těchto okamžicích jsou na místě stavební zásahy, které nemusí být vždy jednoduché, ale když člověk ví, jak na to, a pustí se do toho, určitě uspěje. Problémem většiny domácností, jak mi řekli pracovníci firmy, však bývá kondenzační vlhkost. Ta se vytváří v důsledku naší přítomnosti a činnosti v bytech.

rychlé odstranění plísně Praha 7V těchto případech…

V těchto případech je důležité začít pravidelně a intenzivně větrat. Dále je nutné odstranit plíseň i se všemi plísňovými zárodky a postižená místa pečlivě vydezinfikovat. K tomu pracovníci firmy používají výbornou LSG – D dezinfekci s dlouhodobým účinkem. I když pravidelně větráte, může se i přes to občas nahromadit vlhkost. Například z vaření nebo sušení prádla, v těchto případech je nutné předejít tomu, aby vlhkost vnikala do stěn. Proto A SERVIS svým zákazníkům nabízí aplikaci LSG protiplísňového nátěru, ten totiž dokáže zajistit, aby vlhkost do stěn neprostupovala. Jestliže se ve stěnách nedrží vlhkost, neusadí se vám tam ani plísně.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top