Čištění a úklid

Plísně vyhledávají vlhká prostředí, nedopřejte jim to

Jak odstranit plíseň Praha

účinné odstranění plísně Praha 1Jak odstranit plíseň Praha?

S manželem jsme vyhlásili válku vlhkosti. Pravidelně jsme kontrolovali všechny části domu, udržovali je a opravovali. Moc dobře jsme věděli, jaká negativa s sebou vysoká vlhkost přináší. Vlhká stěna totiž ztrácí své tepelně-izolační vlastnosti. Když je zeď vlhká, musíme mnohem více vytápět a teplo rychleji odchází. Dalším negativem je, že se ve vlhkém zdivě rádi zabydlují mikroorganismy, které narušují omítku. Jsou to především plísně, se kterými už dlouhodobě bojujeme, a to nejen kvůli tomu, že hyzdí stěny, ale ohrožují i naše zdraví. Jenomže co nadělat, když nevíte, jak na ně a jak odstranit plíseň Praha?

kdo desinfekčně odstraní plíseň v Praha 3?Když se vlhkost nevsákne do stěn…

Proto jsme je vlastně několik let trpěli, než nám sousedi doporučili protiplísňový LSG nátěr, který si nechali nanést firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. a s plísněmi už se nesetkávají. Tím nás hodně navnadili, do firmy jsme zavolali téměř okamžitě. Technici z A SERVISU nám vysvětlili, na jakém principu nátěr funguje. Zjednodušeně bych to mohla popsat tak, že nátěr má speciální složení, které zaručí, že do ošetřené zdi nemůže vlhkost prostupovat. A to je pro nás to nejdůležitější. Když se vlhkost nevsákne do stěn, budeme ji moct vyvětrat.

kvalitní odstranění plísně Praha 4Technici si dali záležet…

Před nanášením nátěru bylo ale zapotřebí ještě odstranit plísně ze stěn a stěny vydezinfikovat, aby se nátěr mohl aplikovat na nekontaminovaný povrch. Stejně tak bylo nutné odstranit i volné plísňové spory z místnosti, které se pohybují vzduchem a šíří plíseň dál. Jako dezinfekci použili speciální LSG – D dezinfekci, která neobsahuje chlor a má dlouhodobý účinek. Všechny úkony byly provedeny odborně a s pečlivostí. Technici si dali záležet a výsledek tomu odpovídá. Nátěr opravdu do zdi vlhkost nepropouští, stěna je pořád suchá. A SERVIS můžeme bez váhání doporučit, určitě to s LSG nátěrem zkuste, nebudete zklamaní.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top