Čištění a úklid

Objevila se vám plíseň v domě? Na koho se obrátit?

jak bojovat s plísní v bytě Praha 9

Jak odstranit plíseň Praha 10Jak odstranit plíseň Praha…

Plísně nám zamořily kuchyň. Manželka s nimi nechtěla v jedné domácnosti koexistovat ani o minutu déle než bylo nutné, proto jsem rychle kontaktoval specializovanou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., kteří podle všech referencí vědí jak odstranit plíseň Praha. Technici firmy se ihned pustili do práce. Neutralizovali plíseň kyselou chemií. Aplikovali ji přímo na místo, které bylo plísní napadeno. Hledali první ohniska, kde se plísňové spory usadily, plísně mechanicky odstranili a místa ošetřili dezinfekčním přípravkem s dlouhou účinností. Plíseň musí být odstraněna pečlivě a s velkou důsledností. Všechna napadená místa se musí důkladně vydezinfikovat a stejně tak se musí pečlivě odstranit volné spory v místnosti.

šetrné odstranění plísně Praha 5Je to velice složitý proces…

A SERVIS to provádí vysátím všech ploch průmyslovým vysavačem a vytřením vodorovných ploch dezinfekcí. Bez precizní likvidace plísní a spor není možné zajistit, aby se už plísně nerozšiřovaly. Je to velice složitý proces, který není v silách amatéra. Museli byte být vybaveni vysoce kvalitními prostředky a moderními technickými přístroji a mít potřebné znalosti a zručnost. Odstraněním plísně ještě ale není vyhráno. Pro tuto chvíli jste se jí sice zbavili, ale pokud se nezamezí přísunu vlhkosti, nemůže vám nikdo zajistit, že plísně zmizí definitivně.

profesionální odstranění plísně Praha 1Technici nám proto radili…

Technici nám proto radili, ať pravidelně a v krátkých intervalech ale za to intenzivně větráme. Jako další prevenci nám nabídli aplikaci ochranného LSG nátěru. Nanáší se na ohroženou stěnu, vytvoří na povrchu vrstvu, která zeď chrání před pronikáním vlhka. Společně s důkladným větráním je tak možné se vyvarovat nové plísňové invazi. Nátěr jsme si objednali a nemůžeme si stěžovat. Dlouhé měsíce se nám plísně neukázaly a vypadá to tak, že tento stav vydrží i nadále, protože chladnou zimu už máme za sebou a s vlhkostí jsme si poradili.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top