Čištění a úklid

Máte plísně? Chraňte stěny před provlhnutím

jak odstranit plíseň

Přestěhovali jsme se do nového bytu. Byli jsme s ním spokojení, dobře jsme se zabydleli, okolí bylo moc pěkné a v bytě jsme se cítili příjemně. Ale jenom než přišla zima. Potom se začalo v naší kuchyni dít něco zvláštního, nejprve jsme začali cítit nepříjemný zápach, takovou zatuchlinu. Ale nemohli jsme přijít na to, odkud to vychází. To byl problém, nevěděli jsme co s tím. odstranění plísní a protiplísňový nátěr

Později se na stěně začaly vytvářen skvrnky šedých až černých odstínů. Netrvalo to dlouho a bylo jasně vidět, že je to plíseň. Protože máme malé děti a plísně pro ně mohou být nebezpečné, nečekali jsme na nic a vyhledali profesionální firmu, která nám pomůže plísně odborně odstranit a poradí nám, jak odstranit plíseň a  jak se jim pro příště vyvarovat. Už jen kvůli těm dětěm to bylo důležité.

O pomoc jsme požádali firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Komunikace s ní proběhla velice dobře, slečna telefonistka, která naši objednávku vyřizovala, nás informovala o všem potřebném a snažila se najít termín, který nám nejvíce vyhovuje. Profesionální odstranění a protiplísňový nátěr.

Větrali jsme podle doporučení…

Technici firmy nám vysvětlili, že nejdříve je nutné vyřešit problém s vysokou vlhkostí, jinak i kdyby plíseň odstranili, tak se stejně za chvíli objeví znovu. Ukázali nám, jak správně větrat, a taky nám doporučili koupit si digestoř, protože vaření bez digestoře produkuje velké množství vodních par.jak odstranit plíseň, Brno

Digestoř jsme koupili a větrali jsme podle doporučení, technici nás pochválili a řekli, že se vlhkost o dost snížila, teď už mohli plísně odstranit. Ale ještě jsme se dohodli, že jako prevenci si necháme natřít LSG ochranný nátěr, protože vlhkost stále nebyla optimální. Nátěr nám v boji s vlhkostí hodně pomáhá, nedovoluje jí totiž proniknout do stěny. Odstranění plísní, Brno.

Nemůžu říct, které z opatření zafungovalo nejlépe, ale dohromady všechno působí ohromně. Plísně, vlhké skvrny, ani zatuchlina už v kuchyni není.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top