Čištění a úklid

Kdo Vám v Ostravě zajistí kvalitní strojové čištění koberců a sedaček

čištění koberců Ostrava

Naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., kobercová služba – čištění koberců Ostrava provádí strojové čištění a tepování koberců v Ostravě, nejmodernější metodou čištění kotoučovým strojem+turbo vysavačem, kterou považujeme za nejefektivnější strojové čištění koberců a troufáme si říct, že dokážeme vyčistit i koberce, které se jiným firmám nepodaří.

K důkladnému vyčištění koberce používáme kotoučový stroj…

K důkladnému vyčištění koberce používáme kotoučový stroj s vysokým kartáčem za použití nové šetrné a velmi účinné chemie Bosch RTS 80, kterou nejdříve necháme vsáknout hluboko do struktury koberce a potom kotoučovým strojem mechanicky čistíme celou plochu koberce, což koberce důkladně zbaví veškerých tvrdých nečistot, roztočů a dalšího nežádoucího znečištění. Vyčesané uvolněné nečistoty se navážou na chemii a jsou vyneseny jemným nylonovým rotujícím kartáčem na povrch.

Strojové čištění kobercůKoberec následně vysušíme úplně dosucha a zbavíme jej rozpuštěné špíny za pomoci silným odsátím vysoce výkonného dvoumotorového vysavače AS59 s jeho výkonem 1600 W, který má velkou výhodu dvojité turbíny a nenapodobitelným podtlakem 2x200mb. Specializovaná úzká profilovaná kobercová štěrbinová hubice dokonale vysaje vlhkost a uvolněnou nečistotu. Po této proceduře necháváme vyčištěný koberec ještě několik hodin proschnout.  Za dobu využívání čištění koberců kotoučovým strojem nám odpadly reklamace. V minulosti se nám stávalo, že při využití pěn nebo extrakční metody poté co koberec úplně vyschnul, objevily se na něm fleky.Profesionální čištění koberců

Strojové čištění koberců Ostrava se v současné době s takovými problémy již nepotýká. Konkurenční firmy používají u čištění koberců extrakční metodu. Při té se pouze vstříkne část vody včetně chemie do podsady koberce a následuje její okamžité odstátí. Neprovede se zde žádný prvek mechanického čištění a kartáčování, všechny pevné nečistoty zůstávají v koberci. Podle našich nabytých zkušeností vstříknutá chemie zde není ani dostatečně dlouho na to, aby kvalitně reagovala. Naše mezinárodní firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. má již velkou řadu spokojených zákazníků. Ti si u nás objednali a využili i dalších našich služeb, zaměřených např. na mytí a čištění markýz, lamel a žaluzií. Mytí, čištění a leštění oken včetně jejich hydrofobní impregnace, kterou aplikujeme na skla pomocí technologie GLP.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top