Čištění a úklid

Starosti s umývaním okien sú preč. Je tu nano impregnácia. Umývanie, čistenie Bratislava

Ako bez šmúh umyť okno

Moji starí rodičia žijú v rodinnom dome na dedine, kde je počasie nevyspytateľné – umývanie okien Bratislava. Občas je tam krásne, slniečko svieti do všetkých strán, občas tam fúka ako v Búrlivých výšinách, striedajú sa tu

umývanie okien Bratislava

teplejšie dni s chladnejšími, veľa tu prší a v zime sme tam zapadli v snehovej fujavici. Babička s dedom už nemajú toľko síl, tak ich navštevujem a snažím sa im pomôcť, ako len môžem. Bohužiaľ toľko času tiež nemám a keď mala babička narodeniny, tak som jej chcela urobiť radosť a ako darček som ju zariadila upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., umývanie okien Bratislava, výškové práce, na umývanie a impregnáciu okien v dome, pretože si na špinavé okná babička už dlhšiu dobu sťažuje. Vďaka počasiu, ktoré tam je, sú okná naozaj veľa zanesené a ja by som si na ne sama netrúfla. Musím sa podeliť so skúsenosťou s vyššie spomínanou firmou. Skontaktovala som firmu, vysvetlila svoje potreby a ihneď sme dohovorili termín. Už hneď prvotná komunikácia s firmou ma milo prekvapila, tak som bola zvedavá, ako prebehne samotné umývanie okien.

 

 

V uvedený termín…

 

V uvedený termín, presne v dohovorený čas, došli traja páni. Ihneď sa pustili do práce a bez prestávky umyli všetky okná. Nielen, že sa okná leskli, ale tiež umyli všetky parapety, rámy aj kľučky. Proste so všetkým. Zároveň som sa rozhodla, že nechám prarodičom na okná naniesť nano impregnáciu okien, ktorá im uľahčí prácu a celkovo im na nejakú dobu odpadne problém s oknami. A Ako umyť okná po stavbárochurobila som dobre. Po niekoľkých návštevách okná vyzerajú stále rovnako, ako keby boli čerstvo umyté a vyleštené. V stručnosti, práca odvedená na jednotku. Rýchla, čistá a precízne. A predovšetkým skvelý prístup zamestnancov ako k práci, tak v rámci vystupovania a správania. Firmu A SERVIS môžem a budem odporúčať ďalej. Bola to veľmi príjemná skúsenosť a skvelá spolupráca.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top