Čištění a úklid

Jarné upratovanie je hračka, keď poznáte „Umývanie okien Bratislava“

Umývanie okien Bratislava

Rada by som sa s vami podelila o pozitívnu skúsenosť s firmou A SERVIS LIPKA s.r.o., umývanie okien Bratislava. Máme veľký rodinný dom so zimnou záhradou a umývanie okien s dvoma malými deťmi a psom, je nočná mora. Vždy na tom strávim celý deň a okná aj tak nie sú nikdy dokonale umyté. Veď to poznáte, sem tam nejaká šmuha, kvapky a večer ako naschvál zaprší a je po paráde. Ale najviac je mi ľúto času, ktorý by som radšej venovala deťom.

Čistenie okien Bratislava

Blížil sa plánované „jarné upratovanie“ a ja som premýšľala, ako si ho zjednodušiť, aspoň čo sa okien týka. Na odporúčanie susedky som kontaktovala firmu A SERVIS. Už niekoľkokrát ich služby využila a bola s nimi veľmi spokojná. Pozvala si ich nielen na čistenie okien, ale aj na umývanie a voskovanie podláh a čistenie kobercov. To sú veci, ktoré si sami poriadne neurobíte a vážne je lepšie zavolať odborníkov než si zničiť vybavenie domu.

S firmou A SERVIS som si dohodla termín…

Umývanie okien vo veľkých výškach

S firmou A SERVIS som si dohodla termín na ďalší týždeň, tak aby mi to vyhovovalo. Maximálne sa prispôsobili mojim časovým možnostiam, čo bolo veľmi príjemné. Prišli traja páni a behom pár hodín bolo všetko hotové! Bolo to až podozrivo rýchle. Všimla som si tiež, že nepoužívajú žiadne leštidlá. Čo mi bolo divné. Bola som v závere skontrolovať, ako okná vyzerajú a musím povedať, že odviedli vážne skvelú prácu. Okná sa krásne leskli aj bez leštidiel a dokonca mi vysvetlili, že práve tie leštidlá, ktoré niektoré firmy využívajú, nie sú vôbec vhodné. Môžu po nich na oknách ostávať šmuhy a naviac také leštidla lákajú nečistoty a prach ešte viac.

Páni mi tiež ponúkli ochranu okien nano impregnáciu, po ktorých by naše okná ostali čisté ešte dlhšie, dokonca niekoľko rokov! Funguje to vraj tak, že pri zaprášení a následnom daždi sa vytvoria guľôčky, ktoré potom odfúkne vietor preč. To bola veľmi lákavá ponuka! Ale povedala som, že sa ešte musím poradiť s manželom. Ktorý mi túto investíciu aj tak určite schvália a ja budem mať na pár rokov postarané. Však viete ako to je, s tým krkom, ktorý otáča hlavu! Umývanie okien Bratislava.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top