Čištění a úklid

V nečištěném koberci může být i několik let zažraná špína, odstraní ji strojové čištění

profesionální čištění syntetických koberců Brno

Moje manželka je úžasná, chodí do práce, stará se o děti, vaří nám a ještě k tomu stíhá udržovat domácnost v perfektním pořádku. Je to neskutečné, nechápu, jak to všechno zvládá. Snažím se jí co nejvíce pomáhat. Ale jsem prostě nešikovný chlap a domácí práce mi moc nejdou. Proto jsem se rozhodl, že bych manželce mohl na nějakou činnost. Která jí nejde nebo ji nebaví, najmout úklidovou službu.

čištění koberců, sedaček Brno

Uvědomil jsem si…

Uvědomil jsem si, že si nejvíce stěžuje na čištění koberců. Nejprve se snažila čistit koberec ručně, ale špína se akorát zažrala dovnitř. Potom si od sousedky půjčila vysavač na mokré vysávání a to taky nebylo nic moc. Manipulaci s vysavačem jsem zkoušel i já, je to docela dřina.Trvá to dlouho a už po chvilce vás začnou nesnesitelně bolet ruce. Když nakonec zjistíte, že jste se vlastně namáhali zbytečně, protože koberec vypadá skoro stejně jako předtím, máte chuť se vším praštit.

Chemické a strojové čištění koberců Brno

Udělal jsem si malý průzkum mezi úklidovými firmami a vyšlo mi, že nejlépe dopadá strojové čištění od A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců, sedaček Brno. Pozval jsem je k nám a s manželkou jsme se zájmem pozorovali jejich práci. Protože používali stroj s rotačními kartáči, podařilo se jim odstranit špínu zevnitř koberce. Měli bytelný stroj, se kterým bylo čištění mnohem důkladnější a rychlejší než s vysavačem od sousedky.

Neustále na povrch koberce vykartáčovávali další a další špínu.Nechtělo se mi věřit, že je náš koberec tak zanesený. Poslední fází čištění bylo odsátí všech nečistot z povrchu. Koberec ještě potřeboval několik hodin na doschnutí a potom už bylo jasně vidět, že se čištění zdařilo. Koberec byl celý projasněný, vypadal jako nový, tak, jak jsme si ho už ani nepamatovali. A SERVIS odteď získal další pravidelné zákazníky.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top