Čištění a úklid

„Strojové čištění koberců Brno“ – dokonalost, k tomu není co dodat

čištění sedaček, koberců Brno

Asi před měsícem jsem se rozhodla, že je nejvyšší čas nechat vyčistit koberce v domě. Ale komu takovou prácičku svěřit? Jaká firma je ochotná a schopná vyčistit větší množství koberců kvalitně a nejlépe v jednom dni? Známá mého muže nám doporučila A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček, koberců Brno. Protože jedno doporučení je pro mě víc než sto reklam, měla jsem jasno v tom, komu čištění svěřím. Manžel je ale velice opatrný a obává se, abychom nenaletěli, takže si firmu ještě na internetu prověřil. Jelikož našel jen samá kladná hodnocení zákazníků, souhlasil se mnou, že zvolíme tento servis.

Strojové čištění koberců v Brně

Velice příznivě na něho také zapůsobila telefonická objednávka služeb. Obratem jsme totiž dostali cenovou kalkulaci, všechno potřebné nám bylo vysvětleno a dost podrobně jsme věděli, do čeho jdeme. Nechali jsme si vysvětlit, co je to strojové čištění, které servis používá, a na jakém principu funguje.

Názorně nám to…

Kdo vyčistí koberce Brno

Názorně nám to potom znovu předvedli pracovníci servisu. Kotoučovým strojem včesávali chemii mezi vlákna koberce a takto odstraňovali špínu a zašlapaný prach. Byli perfektně organizovaní a měli na to skvělý systém, neplýtvali časem, šlo jim to jako po másle.

Byla jsem překvapená, že tak velké množství koberců zvládli docela brzy. Určitě to nebylo tím, že by práci šidili, právě naopak, dost se s tím mazlili, pracovali hodně podrobně, prostě věděli, jak si to zorganizovat, aby práce nestála a vše se stihlo.

Samozřejmě, že nejvíc mě a manžela uspokojil výsledek. Koberce byly jako ze škatulky. Vypadalo to u nás, jako kdybychom se chystali na návštěvu královny. Koberce byly bez jediného smítka, vlákna perfektně načechraná, barva výrazně jasná, pestrá. Vybrali jsme si servis opravdu dobře, ráda bych jim touto cestou poděkovala a popřála jim spoustu dalších spokojených zákazníků.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top