Čištění a úklid

Pozor na nekvalitní čisticí prostředky, mohou váš koberec poškodit

Čistírna koberců Brno - profesionální čištění syntetických koberců

V novinách jsem narazila na reklamu na čistič koberců. Protože už jsem o vyčištění koberců dlouho uvažovala, dala jsem se do čtení. Naprosto mě to nadchlo. Z popisu prostředku vyplívalo, že se s ním koberce čistí jedna báseň, úžasně provoní celý byt a koberec vypadá ukázkově jako z pohádky. To jsem prostě musela mít. Vidina snadné práce a úžasných výsledků mi zatemnila mozek.

dezinfekce, neutralizace zápachu, čištění koberců, sedaček Brno

Moje hloupost a naivita vyplynuly najevo ve chvíli, kdy jsem se doma do čištění pustila. Nevím, jak někoho mohlo napadnout, že by práce s tímto prostředkem mohla být snadná, já jsem myslela, že asi vypustím duši, na drhnutí koberce jsem musela vynaložit velké fyzické úsilí. Místo vůně, která měla všechno provonět, pohltil náš byt neskutečně odporný zápach, který ani po otevření všech oken nechtěl vyvanout.

Nejhorší na tom bylo…

Čištění koberců CZ - Nejnovější technologie v Brně

Nejhorší na tom bylo, že i přese všechnu námahu jsem neviděla žádný pokrok. Koberec vypadal pořád stejně. Vlastně ne úplně stejně. Jakmile totiž uschnul, vystoupily na něm fleky, jako by prostředek v některých místech barvu vyžral. Vyděsilo mě to, okamžitě jsem se dala do hledání úklidové firmy, která by mě mohla zachránit. Na internetu jsem se dočetla, že se podobné problémy podařilo vyřešit firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček, koberců Brno. Tak jsem jim taky zavolala.

Zaměstnanci servisu se podívali na můj koberec i na fleky a řekli mi, že by to snad nemělo být nic nevratného. Jen se mému předchozímu čističi podařilo hlouběji zažrat do vláken a zůstat tam. Když se jim ho podaří odstranit, mělo by být všechno v pořádku. Částečně uklidněná jsem sledovala jejich práci. Šlo jim to skvěle, předchozí prostředek se opravdu podařilo odstranit, fleky zmizely a navíc mé koberce teď konečně vypadaly tak, jak slibovala reklama na ten pitomý čistič, který jsem koupila. Čištění sedaček, koberců Brno.

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top