Čištění a úklid

Milujete zmrzlinu? Zkuste si ji udělat i sami doma

čištění koberců mokrým tepem, sedaček Brno

Její nespornou výhodou bude určitě to, co u všech pokrmů, které si děláte doma, a sice budete přesně vědět, co v ní je a nebudete se muset obávat zbytečných éček a podobných škodlivých látek. Tato zmrzlina z tvarohu může fungovat i jako náhrada za svačinu, která i výborně zasytí. Budete na ni potřebovat ovoce podle chuti, tvaroh a cukr. Čištění sedaček, koberců Brno.

čištění koberců Brno ceník

Při přípravě tohoto receptu…

Při přípravě tohoto receptu se fantazii opravdu meze nekladou. Použít můžete snad jakékoli ovoce, které máte rádi. Stačí ho přidat k tvarohu, osladit a důkladně rozmixovat. Směs poté zmrazte tak, aby nebyla úplně ledová a dala se nabírat lžičkou. Pokud máte k dispozici výkonný mixér, můžete použít ovoce již zmrazené. Rozmixovat ho s tvarohem, dochutit a ihned podávat. Jako sladidlo můžete použít klasický cukr nebo vyzkoušejte například javorový sirup, med či sirup z agáve, a nebo také tekutou stévii, která navíc obsahuje minimum kalorií a je vhodná i k redukci váhy. Směs můžete také ochutit strouhaným kokosem, kakaem či oříšky, zkrátka s čímkoli vás napadne.

Čištění koberců CZ - Nejnovější technologie v Brně

Kdyby se vám zdálo, že je zmrzlina stále málo sladká, nebo má málo zmrzlinovou konzistenci, je dobré ji smíchat i s rozmixovaným banánem. Uvidíte, že si na této zmrzlině opravdu pochutnáte. Jen si dávejte pozor, aby vám zbytečně neskončila na koberci. Byla by jí opravdu škoda, navíc byste si přidali starosti navíc.

Ale těch vás zaručeně zbaví zaměstnanci z A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček, koberců Brno, kteří si díky svým nejmodernějším prostředkům poradí s jakýmkoli špinavým kobercem. A to i za dostupnou cenu, tudíž se jedná o investici, která se určitě vyplatí, protože koberce po jejich čištění vydrží čisté opravdu dlouho.

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top