Čištění a úklid

Máte rádi muffiny? Zkuste tuto variantu s banánem

Profesionální čištění koberců Brno

Muffiny má prostě rád každý a nikdy se nepřejí a nikdy jich není dost.

čištění sedaček a koberců brno campus

A proč? Protože jich existuje tolik variant, že nebudete vědět, kterou vyzkoušet dřív. A všechny jsou úžasné a všechny si dokážou zajistit u svých strávníků úspěch. Ale tuto variantu byste rozhodně vyzkoušet měli, protože kombinace čokolády a banánu je zkrátka osvědčená a všemi milovaná, tudíž na tom nemáte co pokazit a rozhodně jimi uděláte radost. Čištění sedaček, koberců Brno.

Budete na ně potřebovat…

Budete na ně potřebovat 3 hrnky mouky, 1 hrnek cukru, 2 lžičky prášku do pečiva, 1 lžička jedlé sody, 2 hrnky rozmačkaných banánů, 1 hrnek oleje, 1 hrnek mléka, trocha vanilky a spoustu čokolády. A postup je jednoduchý, jak už tomu u muffinů bývá.

čištění koberců brno královo pole

Smícháme suché ingredience. A smícháme tekuté ingredience. Směs tekutých ingrediencí vmícháme do směsi suchých a vmícháme nasekanou čokoládu. Pak už jen pečeme na 175°C asi 30 až 35 minut. A máte hotovo! Tyto muffiny jsou opravdu vynikající a zaberou opravdu minimum času. Pokud se vám tedy jejich hmota nedostane na koberec, tím by se vám čas strávený v kuchyni opravdu hodně prodloužil.

A nebo také ne. Máte možnost také zavolat do úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček, koberců Brno, která nabízí profesionální strojové kotoučové čištění koberců, které by si s tím poradilo raz dva. Jedná se o opravdu spolehlivou firmu, která zaměstnává pouze příjemné a profesionální zaměstnance, takže nemusíte mít obavu, že by s nimi byla špatná komunikace nebo by vám koberec zničili. Dále nabízejí i řadu dalších služeb, tudíž můžete využít i něco jiného, pokud to také potřebujete.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top