Čištění a úklid

Kdo zvládne v Brně odstranit skvrnu z bílého koberce?

Důkladné čištění koberců Brno Jundrov

Když jsem naposledy vařila k obědu boršč, přemýšlela jsem při krájení červené řepy nad tím, jakou neplechu by udělala na látce, vždyť už jen z krájení mám ruce celé červené a trvá hodně dlouho, než se mi je podaří umýt. Naštěstí jsem si ale nic jiného než ruce neušpinila a mohli jsme se dát s rodinou do jídla.  Čištění sedaček, koberců Brno.

Obědváme většinou v kuchyni…

Stojní čištění koberců v Brně

Obědváme většinou v kuchyni, ale nejstarší syn vždycky prosí, ať si může vzít jídlo k televizi do obýváku. Máme tam totiž bílý koberec a nechci ho tam moc pouštět, teď když jsme měli boršč, jsem mu to okamžitě zakázala. Jenomže chvilku předtím, než jsme se dali do jídla, zazvonila u dveří sousedka a já jsem šla otevřít. Syn dobře věděl, že to bude na dlouho, využil příležitosti a odběhl s jídlem k televizi.

Jak tak spěchal, aby už mohl koukat na televizi, uklouznul a celý talíř skončil na koberci. Tohle se teda zamaskovat nedalo, na bílém koberci razila červená skvrna. Snažila jsem se ji vyčistit, trošku sice pustila, ale k čemu mi bylo, že místo zářivě červené skvrny teď byla světle růžová. Pořád byla nepřehlédnutelná. Čištění sedaček, koberců Brno..

Na synovi bylo naštěstí vidět, že ho to mrzí. Moc se mi omlouval, pomáhal mi s čištěním a zjišťoval u známých, jestli s tím nemá někdo zkušenosti. Jedna jeho spolužačka mu poradila, že na čištění koberců si vždycky volají A SERVIS LIPKA, s.r.o.,  čištění sedaček, koberců Brno a ten byl zatím schopný vyčistit jakoukoli skvrnu. Červená řepa z koberce pořád nepustila, takže jsme se na tento servis rozhodli také obrátit.

čištění sedaček a koberců Brno campus

Nevím, co zabralo víc, jestli silný čistič, který na koberec nanesli, nebo důkladné kartáčování kotoučovým strojem, ale skvrna nakonec byla ta tam. Ani s lupou bych už nenašla to místo, kde se boršč rozlil. Kdybych neviděla, kolik čištění dalo práce, myslela bych si, že šlo jen o nějaké kouzlo. Čištění sedaček, koberců Brno.

 

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top